logo

Müdür AKBAŞ’tan EBA Destek Noktalarına Ziyaret

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ beraberinde Şevket KÜÇÜKZOROĞLU ve Ahmet KABADAYI ile birlikte Çelik İş Ortaokulunu ziyaret etti.

Ziyarette Okul Müdürü Görkem DAĞ’dan  okulun fiziki durumu hakkında bilgi alan Nevzat AKBAŞ öğretmenler ile bir süre sohbet ettikten sonra EBA üzerinden canlı ders gören öğrencilerin dersine katıldı.

Uzaktan Eğitim veren Fen Bilimleri Öğretmeni Ecevit Bülent ALTAŞ ve Matematik Öğretmeni Berrin ÖKSÜZ öğretmenlerin dersine konuk olan Nevzat AKBAŞ derslerin işleyişi hakkında bilgi aldı ve öğrenciler ile bir süre sohbet etti.

 İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ: “Çocuklarımız evlerinden uzaktan eğitim ile derslerini takip ediyorlar. Zaman zaman farklı okullarımızın canlı derslerine bizler de misafir oluyoruz. Öğretmenlerimiz öğrencilerimizi sanki yüz yüze eğitim yapıyormuşçasına motive etmişler. Bu çok önemli faktör ve başarıdır. Canlı derslere evlerinden bağlanamayan tableti, bilgisayarı olmayan çocuklarımız, evlatlarımız EBA Destek Noktalarımızda sorunsuz ve rahat bir şekilde eğitimlerini alıyorlar. Öğretmenlerimiz ve personelimizin emeği burada çok büyük çok istekli içten ve azimli bir şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar. Onların gayreti ve fedakarlıklarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ beraberinde Şevket KÜÇÜKZOROĞLU ve Ahmet KABADAYI ile birlikte Çelik İş Ortaokulunu ziyaret etti.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ