logo

Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Başkanlığında,  İlçe Millî Eğitim Müdürleri, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Üngören ve Orta Öğretim Şube Müdürü Muhammet Nuri Ataseven’in katılımıyla İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı çevrimiçi gerçekleştirildi.

Toplantıda, Dijital ve Uzaktan Eğitim Faaliyetleri ve Salgın Tedbirleri, Liselere Geçiş Sınav Süreci ve Hazırlıklar, Erasmus Projeleri, EBA Destek Noktaları, Projeler ve Yarışmalar gündem konularında fikir alışverişinde bulunuldu.

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş yaptığı değerlendirmede;” Uzaktan eğitim süreci içinde İl olarak tüm gücümüzle eğitim, öğretim faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi, öğrenci, öğretmen  ve veli motivasyonunun üst seviyede tutulması konularına odaklandık, Uzaktan Eğitim Platformumuz EBA Canlı Ders takibi ve aktiflik oranlarının arttırılması hususunda gerekli kontrolleri yapalım. 6  Haziran’da yapılacak olan LGS sınavının ilimizde sorunsuz bir şekilde tamamlanması ve öğrencilerimizin en iyi koşullarda sınava girebilmeleri için sınav gününe kadar olan süreçte yapılacak tüm hazırlıkların hassasiyetle takibinin yapılmasına dikkat edelim. İlçelerimizde gerçekleştirilen MTSK, SRC sınavların yerinde takibini yapalım. Haziranda ihale işlemlerine başlanacak olan Taşıma ve yemek ihale sürecini ve ödenek takip modüllerini takip edelim. Süreci başarılı bir şekilde idame ettiriyoruz. Bu başarının sürdürebilir olması için duraklamayacağız” diyerek İlçe Millî Eğitim Müdürlerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Başkanlığında, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Üngören ve Orta Öğretim Şube Müdürü Muhammet Nuri Ataseven’in katılımıyla İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı çevrimiçi gerçekleştirildi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ