Hoşgeldiniz  

Muhammet, Yeni Ders Yılına Hazır.

Okan Küçük | 16 Eylül 2018 | Genel A- A+

 

            Öğlebeli Şehit Nazif Topsakal İlkokulu 4. sınıf öğrencilerinden bedensel engelli Muhammet YILMAZ’ a akülü araba hediye edildi. Hayırsever İş adamı Mustafa Önder ÖZDEMİR tarafından temin edilen hediye araba öğrencinin Öğlebeli Mahallesindeki evinde İl Milli Eğitim Müdürü Ali KÖSE, Hayırsever Mustafa Önder ÖZDEMİR ve Öğlebeli Şehit Nazif Topsakal İlkokulu Müdürü Vedad ÖZTÜRK ‘ ün de bulunduğu ortamda yeni ders yılı hediyesi olarak teslim edildi.                            Öğrencinin anne ve babası bu bağıştan dolayı iş adamı Mustafa Önder ÖZDEMİR ve aracılık eden İl Müdürü Ali KÖSE ile Okul Müdürü Vedad ÖZTÜRK ve diğer ilgililere teşekkür etti. Konuya ilişkin olarak İl Millî Eğitim Müdürü :”Bu tür konular Sayın Valimizin hassasiyetle takip ettiği ve talimatları ile yönlendirdiği konulardandır. Nitekim araba hediye ettiğimiz çocuğumuz Sayın Valimizin özel olarak takip ettiği bir öğrencimiz olup ailesinin evi Valiliğimizce onarılmış ve oturulur duruma getirilmiştir. Bu yönlü çalışma ve arayışlarımız sürdürülmektedir. Bu vesileyle Hayırseverimiz Mustafa Önder ÖZDEMİR ve Okul Müdürümüz Vedad ÖZTÜRK’ e ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle