logo

Nazmiye Dursunlar Başkanlığa Aday

Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası 2022 Olağan Genel Kurul sürecinde ilk başkan adayı Nazmiye Dursunlar oldu.

Dursunlar, düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında Ocak/Mart 2022 tarih aralığında yapılması gereken olağan genel kurul öncesi yaptığı açıklamada; “Bugün 25 Kasım. Kadınlara Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü. Ülkemizde hatta tüm Dünyada maalesef kadına yönelik şiddet, özellikle ekonomik, siyasal ve etnik sorunlarla iç içe geçerek artmakta sorun büyümektedir. Bir an önce Kadına Şiddet durdurulsun talebini buradan sizlerin vasıtası ile paylaşmak istedim” ifadelerine yer verdi.

“DEĞİŞİME BİRLİKTE YÜRÜYELİM” sloganı ile yola çıktıklarını vurgulayan Dursunlar’ın basın açıklaması aşağıdadır:

“Neden Aday Oldum;
1991 yılında Safranbolu Esnaf ve Sanatkârlar Odasında göreve başladım ve uzun yıllar Odamızın Genel Sekreterlik Görevini yürüterek 31 yıl aynı kurumda siz değerli esnaflarımıza hizmet vermekten gurur duydum.
İlk başta ailem ve birçok esnaf arkadaşım tarafından şimdiye kadar olan bilgi deneyim ve tecrübemi şimdi başkan olarak değerlendirmem konusunda talepte bulundular bunun neticesinde yapılan istişareler sonucunda ‘’çıraklığını yapmadığınız bir işin ustası olamazsınız’’ düsturuyla ilçemiz esnaf ve sanatkârlarına hizmet etmek için aday olmaya karar verdim.

Ben Nazmiye Dursunlar Safranbolu Doğumlu, 48 yaşında evli ve iki çocuk annesi. Anadolu Üniversitesi Lojistik mezunuyum. 31 yıl Odamızda görev yaptıktan sonra emekliye ayrıldım. Halen Esnaf olarak çalışmaktayım.
Odamızda 31 yıldır vermiş olduğum emek, bilgi, deneyim ve tecrübemi, güler yüzlü ilkeli objektif olarak doğru hizmet sunumu ile yaptığıma inanıyorum.

Bundan sonraki süreçte de değerli yönetim kurulu arkadaşlarımla Başkan olarak önümüzdeki seçim sürecinde açıklayacağım projeler ile çok daha aktif olarak İlçemiz Esnaf ve Sanatkârlarımıza hizmet vereceğime şimdiden söz verir Adaylığımın Hayırlara vesile olmasını Yüce Allah tan niyaz ederim.”

Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası 2022 Olağan Genel Kurul sürecinde ilk başkan adayı Nazmiye Dursunlar oldu.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ