logo

Nevzat AKBAŞ Yenice’de incelemede bulundu

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ Başkanlığında 09.07.2020 Perşembe günü Yenice İlçesinde İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

İlk olarak Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü olarak atanan Murat ÇORBACI’yı ziyaret eden İl Müdürü kendisine hayırlı olsun temennisinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.

Yaz okulu programları ile yaz döneminde planlanan bakım ve onarım çalışmalarının değerlendirildiği toplantı öncesi İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ, “Okullardan Yarınlara” Eğitime Destek Kampanyası kapsamında hayırsever İş İnsanı Salih ÖREN tarafından yaptırılan anaokulu inşaatını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Müdür Yardımcısı Erdal ÜNGÖREN ve Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü Murat ÇORBACI’nın hazır bulunduğu ziyarette İl Müdürü okul inşaatı hakkında firma yetkilileri ve yöneticilerden bilgi aldı. 

Hayırsever İş İnsanı Salih ÖREN’i de ziyaret eden İl Müdürü eğitime verdiği desteklerinden dolayı kendisine teşekkür ederek yapılacak okulun ilçemiz ve ilimiz için hayırlı olması dileğinde bulundu.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ