Hoşgeldiniz  

Niyazi Güneş; 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Okan Küçük | 24 Temmuz 2018 | Genel A- A+

             Güneş mesajında; “Değerli basın mensuplarımız, geçmişten günümüze basın dünyası her geçen gün önemini ve değerini artırmakta, gelişen teknoloji ile birlikte insanlar haber kanallarına, bilgiye, fikir ve düşünceye kolaylıkla erişebilmektedir. Bilgiye erişimin kolaylaştığı bir dijital çağda, katılımın, çoğulculuğun, kişi hak ve özgürlüklerin anlamı daha belirgin hale gelmektedir.

          Bilgiye erişimin kolaylaşması ile birlikte manipülasyona veya yanlışlığa açık bir mecrada gazetecilik mesleğinin ve ilkelerinin önemi de kaçınılmaz bir gerçeklik olmaktadır. Yanlış bir haberin vahim bir soruna dönüşmesi günümüzde çok uzun sürmemektedir. Bu inançla insanların doğru ve tarafsız haber almalarında, bireylerin özgürce düşüncelerini açıklamalarında, toplumu bilgilendirmede ve sessiz çoğunluğun sesini duyurmada sizler basın çalışanları olarak çok önemli ve hassas bir görevi icra etmektesiniz. Topluma güven veren, doğrunun, haklının, sesini duyurmaya ihtiyacı olanların, safında yer alan basın camiası milletimizin vicdanı olmakta ve bu vicdanı rahatlatmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle çoğu zaman zor şartlar altında bilgi edinmemiz için mesai mefhumu gözetmeden haber peşinde koşan basın çalışanlarımızın Basın Bayramını kutluyor, üstlenmiş olduğunuz onurlu mesleğinizde başarılar diliyorum.” ifadelerinde bulundu.

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle