Hoşgeldiniz  

Nurettin Tümen Yeniden Güven Tazeledi

Okan Küçük | 02 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin 7. olağan genel kurulunda Nurettin Tümen, yeniden güven tazeledi. 

             Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 7. Olağan Genel kurulu Büyük Kulüp salonunda yapıldı. İki adayın yarıştığı seçimlerden mevcut başkan Nurettin Tümen 65 oy ile yeniden güven tazelerken, diğer aday Mustafa Tekelioğlu ise 48 oy alırken, 1 oy ise geçersiz sayıldı. 

           Yoğun katılımın olduğu ve gündem gereği Divan teşekküle ile başlayan Genel kurulda Divan Başkanlığını Burdur ESOB Başkanı Recep Kalkan yaptı. 

           Divan teşekkülünün ardından kongrede üyelere hitaben konuşan Nurettin Tümen, hakkında yapılan eleştirilere cevap ererek yaptıklarını çalışmalar hakkında bilgiler verdi. 

          İki adayın yarıştığı seçimde mevcut Başkan Nurettin Tümen 68 oy alarak güven tazelerken yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: “ Hüseyin Kılıç, Sedat Çakıl, Aydın Gündüz ve Cuma Kara” 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Ünal Karaman:“Çok Fazla Mahcup Olmayacağımız Sonuçlarla Ligi Tamamlamak İstiyoruz”

Tuğba Yeğin; MV. A.Adayı.

Karabük’te “Haftaya Başlangıç” Toplantıları Devam Ediyor

Karabükspor’da,Konyaspor Hazırlıkları Başladı

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle