Hoşgeldiniz  

Oba Restaurant Cafe, Safranbolu’da…

Okan Küçük | 05 Aralık 2017 | Genel A- A+

                Safranbolu da yeni hizmete giren Türkiye de Alanya sonrası Karabük/Safranbolu’da 2. Şubesi olarak açılan  OBA Restaurant  Cafe beğenildi.

                    Karabük ve Safranboluluların  uğrak  yeri haline gelen Bistro Oba Restaurant & Cafe’de 115 çeşitli açık büfe kahvaltı ikramları yanı sıra zengin restaurant çeşitleri ile ilk günden göz doldurdu.

                  Dünya mutfağının yer aldığı Bistro Oba Restaurant & Cafe’de vatandaşlar nezih bir ortamda kahvaltılarını yapmak imkanı sunuluyor. Herkesin gidebileceği uygun sınırsız kahvaltı sunan Bistro Oba Restaurant &  Cafe sahibi Ümit Çelik,  Resmi açılış sonrası bölge halkının gösterdiği ilgiden memnun olduklarını ifade eti.

Açılışı yapan Safranbolu Kaymakamı ve Safranbolu Belediye Başkan V. Fatih Ürkmezer,  böylesine önemli markaların kentimizde hizmet sunması bizleri memnun ediyor derken işletme sahibi Ümit Çelik; “ Safranbolu halkına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Safranbolu halkına en iyi hizmeti verdiklerini aktaran Çelik, “Bistro Oba Restaurant & Cafe hizmete girdiği andan itibaren gerçekten halkımızın büyük ilgisini gördü. Bizde halkımızın gösterdiği bu ilgiye layık olmak için en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Biz kendimize özgü bir sunum yapıyoruz. Burada 115 çeşit kahvaltımız var. İnsanlar bu açık büfeden istediklerini, alıp yiyebiliyorlar. Fiyatlarımız herkese uygun. Bu da bizi tercih edilir duruma getiriyor ” diye konuştu.

Refik Polat: ” Üniversitemizi ve yönetimi TÜRK BAYRAĞI’na muhalifmiş gibi göstermek isteyenler… acizler..”

Marzinc için Savcılar, Göreve Davet Edildi.

KARABÜK’TE GÜNDEM KARDEMİR KARABÜKSPOR

FATİH HAYAT:  “MİLLİ OTOMOBİLİ 20 HAFİFLETECEĞİM.”

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle