Hoşgeldiniz  

Ödüllü Turizm Öğrencilerinden İl Millî Eğitim Müdürlüğüne Ziyaret

Okan Küçük | 11 Nisan 2019 | Genel A- A+

        26-27 Mart 2019 tarihlerinde İzmir’de düzenlenen “Geçmişten Günümüze Yöresel Lezzetler” konulu Mutfa Hizmetleri Dalı yemek yarışmaları katılan öğrenciler, okul müdürleri ve danışman öğretmenleri ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU’nu ziyaret etti.

 “5. Genç Turizmciler Yarışıyor” etkinlikleri kapsamında gerçekleşen  “Geçmişten Günümüze Yöresel Lezzetler” konulu Mutfa Hizmetleri Dalı yemek yarışmalarına İlimiz Merkez Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Safranbolu Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Lisesi öğrencileri de katıldı. 

     Gerçekleşen yarışmada öğrenciler yöresel yatak yapma, konaklama, seyahat, mutfak ve servis alanlarında safran çiçeğim konseptiyle 30 okul arasında gümüş madalya kazandılar.

  “5. Genç Turizmciler Yarışıyor” yarışmasında elde edilen başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü öğrencileri , öğretmenleri ve okul müdürlerini başarılarından dolayı tebrik ederek başarılı çalışmalarının devamı diledi ve misafirlerimize kitap hediye etti.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle