Hoşgeldiniz  

Öğrenci Kulüpleri İstişare Toplantısında Buluştu

Okan Küçük | 18 Nisan 2018 | Genel A- A+

Karabük Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı,öğrenci kulüpleri ile Aladağ piknik alanında düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.

               Saitler Köyü Aladağ Piknik Alanında düzenlenen istişare toplantısına Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Bünyamin Gün, KBÜ Öğrenci Konseyi üyeleri ile kulüp ve topluluk üyesi öğrenciler katıldı. Kulüplerin sorunlarına ve isteklerine değinilen etkinlikte çözüm önerileri aktarıldı. İstişare toplantısında ayrıca 7 -11 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan KÜLBİS etkinlikleri hakkında görüşler de paylaşıldı.

             Aladağ piknik alanında kahvaltıyla başlayan etkinlikte öğrenciler ve personel keyifli anlar yaşayarak, halat çekme yarışı, voleybol maçı ve bilek güreşi gibi aktiviteler yaptı. Bu tür toplantıların öğrenci kulüplerinin önerilerini ve projelerini paylaşmaları adına çok önemli olduğunu vurgulayan öğrenciler, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na teşekkür etti.

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Karabük’te Kaldırım Çalışmaları Devam Ediyor

ERTUĞRUL; 2018 PROJELERİNİ ANLATTI.

Hakan Ayvaz, topu Ferudun Tankut’a attı

Vali Çeber’e Ziyaret

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle