Hoşgeldiniz  

Öğrencilerden Duygulandıran Ziyaret

| 21 Ocak 2019 | Genel, haber A- A+

Bunu Paylaş

       Ali Baba Anaokul öğrencileri, okullarını yaptıran hayırsever Ali Baltacı´yı  ziyaret ettiler.

      Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş ve Öğretmenlerinin eşliğinde  Baltacı´nın evine giden minik öğrenciler, kendisine çiçek vererek elini öptüler.
    Ziyarette duygulanan  Baltacı yaptığı açıklamada, çocukları çok sevdiğini söyledi.Çocukların kendisini ziyaret etmesinden dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Baltacı, şöyle konuştu: “Hepsi yüreğimin içinde. Çocuklara o kadar sempatim, sevgim var ki… Annesi eline almış çocuğu, yolda gidiyor. Etek giydirmiş, kurdele takmış, gidiyor. O annesinin elinde değil benim yüreğimde. Sevme de dur bunları. Kendi çocuklarımı sevemedim.İstanbul´da iş yerlerim vardı, sabah erken kalkarım, çocuk uyuyor, akşam geç gelirim çocuklar erken yatmış. Kendi çocuklarımı sevemedim ancak torunlarımı sevebildim. Bunlar da benim torunlarım, bunları seviyorum.”

    Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş de eğitimde birinci dönemi başarılı şekilde tamamladıklarını belirtti.
Baltacı´nın her zaman eğitimde yanlarında olduğunu ve eğitime kendini adadığını aktaran  Gümüş, şunları kaydetti: 

“Safranbolu´ya Ali Baba Anaokulu´nu kazandırdı. Onun yanına Ali Baba İlkokulunu kazandırıyor. Yine Safranbolu´ya cami kazandırdı. Eğitim aşığı. Şu anda da bize her türlü desteği sağlıyor. Yaptırdığı anaokulunun öğrencileri kendileri gelmek istedi, sürpriz yapmak istediler. Biz de öğrencilerimizle Ali babanın evine misafir olduk. “dedi. 

      Ziyaretin sonunda Baltacı, Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş´e kitap hediye ederek ziyaret sona erdi.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle