logo

Sınav Haftası Öğrencilere Çorba Motivasyonu

Karabük Üniversitesi öğrencilerinden oluşan Gönüllü Sadelik ekibi tarafından 100. Yıl’da çorba dağıtım etkinliği gerçekleştirdi.

Sadelik ekibinin başkanı Merve Malkoç, çevreden büyük ilgi gören bu etkinliğin amacını sınav haftasında öğrencilere motivasyon sağlamak ve soğuk havalarda sıcak bir soluk alabilmelerini sağlamak olduğunu ifade etti.

Aynı zamanda aldıkları olumlu geri bildirimler nedeniyle çorba ikramı etkinliğini 07.01.2020 (Salı) saat 18:00’da tekrarlayacaklarını belirten Malkoç, “Biz üniversiteli gençler olarak öncelikle bu şehre ve üniversitemize daha sonra yaşadığımız Dünyaya kalıcı değerler katabilmek amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz. Sesimizi duyan, duyacak olan herkese gönlümüz ve kapılarımız açık. Tek çıkarımız iyi şeylere vesile olabilmek. İnsanların kalbine dokunmak ve onları sade yaşama davet etme yolunda bize destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Bu sene 5. yılını kutlayan Gönüllü Sadelik, bugüne dek 400’ün üzerinde gönüllü gencin katkı verdiği ve topluma fayda sağlayan sayısız etkinlik düzenleyen bir topluluk. Şu an 100’e yakın aktif üyesiyle yaşadığı topluma katkı sağlamak için sınırlı imkanlarla ve var gücüyle çalışıyor.” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ