Hoşgeldiniz  

Öğrencinin gözüyle boykot sonrası…

Okan Küçük | 01 Aralık 2015 | Genel, Güncel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük Üniversite öğrencilerinin planladığı ve en az 5 Bin kişinin katılması planlanan Minibüsçülere yönelik eyleme katılım sayısının 20 kişi  olması sonrası yine üniversite öğrencileri katılımın düşük olmasını ti’ye aldılar. İşte üniversite öğrencilerinin sosyal mecralarda yaptıkları paylaşım ve yorumların bazıları:

boykotsonrasi

 “Boykota destek veren polise bir alkış bizden daha fazlaydılar tebrik ediyoruz !”

*

“Gelecek gelememiş gibi ! Tam bir hayal kırıklığı !!!

*

“Tebrik ediyorum sizi arkadaşlar yine kendinizi düşündünüz sadece bu egoyla sizden hiçbir şey olmaz.”

*

” 1 Aralığı tarihe kara bir leke olarak düşün. Artık gelecek Karabük Üniversiteliler , abi bunlar olurken dolmuşlar böyleyken siz neredeydiniz sorusuna vereceğiniz yanıtı düşünün artık.  5000 kişinin katılıyorum dediği bir etkinlik yerleşkenin önünde toplanan 20 kişi ve güvenlik görevlisi abimizin bu kadar kişi mi rahatsızsınız sorusunu da es geçmeden düşün. Bu notu daha vahimi bizler orada alkış tutarken bizden kalabalık grupların minibüslere hiç birşey yokmuş gibi binmesi ve daha bir çoğu günün özeti bundan ibaret ülkenin geleceği olan gençlerimize bir kere daha teşekkür ediyorum.”

*

” Minibüs sırası bekleyenlerin sayısı daha fazla…” 

*

“Farkı farkettiren üniversite…”

*

 “Yediğimiz kazıklar yetmemiş belli ki gelecek zamları heyecanla bekliyoruz “

*

“5000 kisinin katılacağım dediği boykot da 20 kişi toplandık ayıp. Minibüsçüler bir taraflarıyla gülüyorlardır 5 lira yapsalar yine hakli adamlar.”

*

“Minibüs ücretlerini arttirsinlar nasıl olsa haklarını savunamayacak olan bir karabük üniversitesi var”

*

“Güzel ülkenin güzel insanları ne olacak bu halimiz ?
Hakkını aramak yanlış bişey değildir! Yazık”

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle