logo

Öğretmenler Çevrim içi Seminerde Buluştu

Öğretmenlere yönelik olarak 16-20 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilen mesleki çalışma programı kapsamında Müdürlüğün tarafından Okul öncesi ve Psikolojik Danışman/Rehber Öğretmenlere çevrim içi “Yetişkin-Çocuk Etkileşimi ve Mizaç” konulu seminer düzenlendi.

Seminer programında öğretmenlere hitap eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ, “Bu yıl mesleki çalışmaların çevrim içi olarak gerçekleştirilmesinden dolayı  öğretmenlerimize yönelik seminer ve programlar düzenliyoruz. Bugün Safranbolu’da görev yapan okul öncesi ve psikolojik danışman/rehber öğretmenlerimizle çevrim içi beraberiz. Bizler öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyoruz . Biz öğretmenler olarak ulvi bir görev icra ediyoruz. Geleceğe hazırladığımız öğrencilerimizin nitelikli  gelişimlerinin sağlanmasında güncel bilgi ve deneyimler önem arz etmektedir.

 Bu amaçla öğrenciler için özveri ile çalışan öğretmenler mesleki çalışma dönemlerinde kendilerini yeni bilgi ve uygulamalar hakkında farkındalık oluşturmaya katkı sağlamayı önemsiyoruz. Bugünkü katkılarından dolayı sunumda bulunan değerli Prof. Dr. Arzu ÖZYÜREK hocama ve programa katılan Okul öncesi ve Psikolojik Danışman/Rehber öğretmenlerimize teşekkür ediyor, sağlık ve afiyet diliyorum.” dedi. 

Moderatörlüğünü Ali Baba Anaokulu Müdürü Latif GÜRBÜZER’in yaptığı programda Karabük Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Arzu ÖZYÜREK tarafından “Yetişkin-Çocuk Etkileşimi ve Mizaç” konulu sunum gerçekleştirildi. Program soru-cevap bölümüyle sona erdi.

Okul öncesi ve Psikolojik Danışman/Rehber Öğretmenlerimize çevrim içi “Yetişkin-Çocuk Etkileşimi ve Mizaç” konulu seminer düzenlendi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ