Hoşgeldiniz  

Okan Küçük Yorumluyor…

Okan Küçük | 06 Mayıs 2018 | Genel A- A+

          

            Ak Parti’de 34 MV. A.Adayının yarıştığı temayül yoklaması  geçen hafta sonu yapıldı. Temayül yoklamasının 2-3 saatinde biz de Karabük FARKLI Gazete ve Karabük Ajans 78 olarak orada takipteydik.

             Kendimize göre gözlemler yaptık. Mv.A.Adayları dahil bir çok kişiyle görüştük. Eğilimin kimlerden yana olduğunu tespit etmeye çalıştık ve kafamızda bir şablon oluştu.

          Sonraki yazılarımızda  salondaki temayülün tarafımıza yansıyanlarını yazacağız nasipse, fakat şunun tespitini yapmak lazım, Ak Parti çok centilmen, çok saygılı bir yarış yürüyor, sürüyor.

            Ak Parti İl Başkanı Sayın İsmail Altınöz’ünde belirttiği gibi kaybedeni olmayan bir demokrasi şöleni yaşanıyor. Hiçbir aday diğer bir adayı kötülemiyor, arkasından iş çevirmiyor.

              Bu nokta da adaylar arasında ciddi bir birlik , beraberlik var. Bu demokrasi açısından da çok güzel bir gelişme.

               Hani eskiden siyaset sahasında birbirinin arkasından atıp tutan, birbirini eleştiren, aşağıya çekmeye çalışan istenmeyen görüntüler de oluşuyordu. Ak Parti  siyasetinde bunun örneğine rastlamak pek mümkün değil görüldüğü üzere…

            Onun için aday adaylarını biz de tebrik ediyoruz. Siyasette hesap yoktur, nasip vardır, derler. Haklarında hayırlısı…  Adaylar nasiplerinde olanı görecekler mutlaka. Tekrar tüm aday adaylarını dostça, kardeşce, centilmence yürüttükleri bu yarıştan dolayı tebrik ediyoruz.

            Tabi bir küçük not. Karabük’ten aday adayı olupta Karabük’e gelmeyen, temayülde bulunmayan aday adayları da var. Onların amaçları nedir acaba ? Karabük MV.A.Adayı olarak öne çıkıp Karabük’e gelmemek, temayüle bile uğramamak, teşkilata bir selam dahi vermemek neyin nesidir, anlayan varsa beri gelsin yani…

Serdar Dereli: “Ben, işin mutfağından gelen biriyim.”

Karabükspor Habertürk’te…

15 Dakikalık Yağmur Yolları Nehir Yatağına Çevirdi

Karabük’te Uyuşturucu Operasyonunda 2 Tutuklama

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle