Hoşgeldiniz  

OKAN KÜÇÜK YORUMLUYOR , BAŞLIYOR…

Okan Küçük | 03 Şubat 2019 | Genel, Okan Küçük A- A+

               

                         

                   Çok şükür, 20 yılı aşkındır tek işimiz, tek faaliyetimiz gazetecilik. Hasret TV’de başlayan gazetecilik yolculuğumuz, uzun yıllar BATI TV’de devam etti. Ardından Karabük Ajans 78  Haber sitemiz ( 7 yaşından gün alıyor ) ve günlük yayınlanan  Karabük FARKLI Gazete ( 3  yaşında )  ile gazetecilik yolculuğumuza aralıksız, başka sektörlere, alanlara gidip gelmeden daimi bir şekilde devam ediyoruz.

                 Yani tek işimiz gazetecilik, tek işimiz haber. Batı Tv’de çalıştığımız yılların özellikle son 4-5 yılında sürekli olarak Ana Haber Bülteninin ardından “Okan Küçük Yorumluyor” diye bir program yapıyorduk. Rahmetle anıyorum, o zaman BRTV’DE de Mustafa Yanık Abimiz günlük yorum yapıyordu. Hafta için 5 gün üzerinden 4-5 yıl boyunca kesintisiz yaptığımız o programda Karabük’ün öne çıkan konularını değerlendiriyordum.

          Tabi kendi haber sitemiz ve kendi gazetemizle yola devam ettiğimiz son 3 yıldır yorum programımıza da ara vermiştik. Fakat gelinen süreçte sosyal medyanın yoğun kullanımının her geçen gün arttığı ortamda, biz de sosyal medya üzerinden hafta içi 5 gün olmak üzere Okan Küçük Yorumluyor programını( 10 dakikalık düşünüyorum, akışa bakacağız sonra)  Allah nasip ederse, Pazartesi (bugün) itibarıyla başlatacağız.

          Yorumlarımız 31 Mart yerel seçimlerinin içinde olduğumuz şu günler de ağırlıklı olarak siyasi değerlendirmeler şeklinde olacak. Adayların projeleri, çalışmaları üzerinden daha çok değerlendirme yapacağız. Her zaman olduğu gibi, yine  kimseye yandaş, ya da kimseye karşıt olmayacağız. Daha önce bir yazımızda da belirtmiştim. Seçimler en nihayetinde 31 Mart 2019 ‘da sona erecek. Sonra hayatımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Ve ben gazeteci olarak yarışmıyorum. Adaylar yarışacak, ben de onların çalışma, proje ve açıklamalarını tarafsız bir gözle değerlendireceğim.

          Tabi ilerleyen günler de yine sosyal medya üzerinden  adaylar ile de canlı yayınlar yapacağım inşallah. En başta söylediğim gibi, benim 20 yılı aşkın bir zamandır tek işim, tek faaliyetim, tek geçim kaynağım gazetecilik.  Program ve yorum üzerine de kendime göre birikim sahibi biriyim. Karabük’ün genel yararını göz önünde bulundurmak kaydıyla kendi işimi sosyal medya üzerinden de (seçim süresince)  gerçekleştireceğim inşallah.

             Hemşehrilerimize duyurmuş olalım. İnşallah yorum programlarımıza da olumlu katkı yapacaklardır Karabüklüler.

                                    

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle