Hoşgeldiniz  

Okan Küçük Yorumluyor. Kardemir Karabükspor kongresi

Okan KÜÇÜK (Yazarın tüm yazıları için tıklayınız) | 03 Ekim 2018 | Genel, haber, Okan Küçük A- A+

Bunu Paylaş

     

                 Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin BRTV’de yayınlanan Zafer Acar ile Gündem programında söylediği “Bu takım amatör lige kadar düşecek. Fakat ne hikmet ise bir arkadaş hemen gidip sahip çıkıyor. Sen neden hemen sahip çıkıyorsun bir bekle bakalım. Bu kulübün sahibi Kardemir A.Ş. ya takımına sahip çıkar ya da kayyuma teslim edilir. Kayyuma teslim edilmesi işlerine gelmiyor. Çünkü kayyum ataması hesap sorabilir…” açıklamasının sonrasında K.Karabükspor olağanüstü Kongresi iptal edildi. Mevcut yönetim  tüzükteki haklarından dolayı kongreyi iptal etti.

        MEVCUT YÖNETİM ,DIŞARDAN KONTROLLÜ BİRİNE GEÇMESİN DİYE Mİ OLAĞANÜSTÜ KONGREYİ İPTAL ETTİ ?

            Yukarıdaki açıklamaya Karabükspor konusunda Başkan Vergili ve Sedat Namal’a açılan mahkeme, dava gelişmelerini de ekleyerek değerlendirdiğinizde, acaba dışarıdan birileri tarafından kontrollü birileri mi takıma aday olacaktı da bunun önlenmesi için mi, kongre iptal edildi o zaman?

            Olabilir, değil mi ? Yani mevcut Karabükspor Başkanı ve Karabükspor yönetiminin içindeki kilit isimler de Başkan Vergili’ye yakın isimler…( Tabi bir heyet ve verilen bazı taahhütler sonucu işbaşına geldiler.)

            Kulübün dışarıdan kumanda edilebilecek birilerinin eline geçmesin diye olağanüstü kongrenin iptal edilmiş olma ihtimali artıyor o zaman , değil mi ? Tabi bilemeyiz ama öyle bir izlenim edindik biz…

Not: Bu yazımız 1 Ekim 2018’de yayınlanan Karabük FARKLI Gazete’deki köşemizin bir kısmından alıntıdır.

SMA hastası Hafsa Nur yardım eli bekliyor

KARABÜKSPOR’A NAYLON FATURALAR MI KESİLDİ ?

Okan Küçük Yorumluyor… Karabük trafik sorunu

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle