Hoşgeldiniz  

Okan Küçük Yorumluyor…KARDEMİR KARABÜKSPOR VALİLİK TOPLANTISI          

Okan KÜÇÜK (Yazarın tüm yazıları için tıklayınız) | 03 Ekim 2018 | Genel, haber, Okan Küçük A- A+

Bunu Paylaş

KARDEMİR KARABÜKSPOR VALİLİK TOPLANTISI                                                                                        

                 Kardemir Karabükspor’un içinden geçtiği sıkıntılı süreçte  Karabük Valiliği’nde Valimiz Kemal Çeber, Milletvekillerimiz Cumhur Ünal – Niyazi Güneş,Karabük Belediye Başkanımız Rafet Vergili, TSO Başkanımız Mehmet Mescier, Çelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanımız Ulvi Üngören ve Ak Parti İl Başkanı İsmail Altınöz ; 12 saati bulan bir toplantı yapmış ve toplantı sonunda  İşadamı Sedat Namal’ın  tek liste ile kongreye gitmesi kararı alınmıştı.

            İlgili toplantıda  Kardemir Karabükspor’un asli sahibi olan ve K. Karabükspor’un tüzüğündeki   ‘Karabükspor müşkül bir duruma düştüğünde KARDEMİR sahip çıkar.’ Maddesi gereği KARDEMİR Yönetim Kuruluna sunulmak üzere  ilk yıl 10 milyon TL daha sonra 5 yıl için 7.5 milyon dolar sponsorluk anlaşması yapılmasını öneren ve bu şekilde de ile Karabükspor’u yeniden kaldığı yerden süper lige çıkarma nihai  amacını taşıyan bir yazılı önerileri olmuştu ilgili heyetin.

            Şimdi o toplantıya Kardemir Yönetim Kurulu Üyesi Kamil Güleç ile Kardemir Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yolbulan’da telefon üzerinden katılmış ve bu yukarıda yazdığımız öneriler onların dikkatlerine sunulmuştu.

            İlk anda bir uzlaşıya varılmış gibi bir durum ortaya çıkmıştı fakat sonradan öneriler gerçekleşmemişti.

              ARAYA MAGAZİN ATALIM

                 

              Şimdi böylesi bir toplantı da neler konuşulduğuyla ilgili saçma sapan görüşler ileri sürenler olmuştu. Yani akla hayale gelmeyecek şekilde “O toplantı da KARDEMİR’e küfürler edildiği gibi “zırvalar” bir şekilde piyasaya sürülmüştü.

            Yani aklı başında insanlarız sonuçta , böyle bir zırvayı niye yazıyorsun demeyiniz. Karabük’te türlü saçmalıklara inananlar çıkmıştır. Buna da birileri inanacaktır.

            Yani  bakınız Vali Bey orada, Sayın Vekiller orada, Belediye Başkanı orada, TSO Başkanı orada, Ak Parti İl Başkanı orada, Çelik Sendikası İl Temsilcisi orada…

            Şimdi bunlardan hangisi çıkıp KARDEMİR’e küfürler savurabilir ??? Yazmayalım diyoruz da yalanın kuyruklusuna da inananlar olabileceği için yazdık. Kimsenin kimseye hakaret, küfür falan ettiği yoktu tabi ki orada.

          ŞİMDİ KARABÜKSPOR TOPLANTISINDA VALİNİN NE İŞİ VARMIŞ DİYEN SİVRİ ZEKALILAR BİR BAKIN BU YAZIYA…

            Yani, Mülki İdari Amir olarak görevi gereği de Karabük’ün her türlü sorununa çözüm üreten bir icracı olan Sayın Vali, bakın 30 Milyonluk binayı kurtarıyor (Yeşil Mahalle’deki yeni valilik binası), 2 MilyonTL’lik kamu Parasını (valilik makamına ayrılan ödeneği kullanmadı başka alanlarda kullandı) kurtarıyor…

            Hatırlayınız Karabükspor konusu ilk gündeme geldiği zamanlar sene başında Valilik olarak Karabükspor yardım kampanyası düzenliyor…

              Bizim  gizli radar haberimizde  bile  vatandaş için devreye giriyor, şimdi böyle bir yüksek kişilik sahibi, kaliteli bir Valimiz var diye gurur duyacağımıza bazı aklı evveller çıkıyor, Valinin ne işi vardı Karabükspor Toplantısında diyor…

            E, dilin kemiği yok tabi, yetmiyor yok Karabükspor toplantısında Valilik Makamında KARDEMİR’e küfürler edildi Vali buna nasıl müsaade etti deniyor.

              Sınırlı sayıda “salaklar” bunlar afedersiniz ama   var yani, bunlar da var. Rehabilite edilmesi gereken bir çeşit canlı türü olarak bizimle aynı havayı soluyor, aynı oksijeni tüketiyor bunlar da…

            Sayın Valimizin kazandırımları sadece bu yukarıdaki saydıklarımızdan ibaret değil, diğerlerini de ayrıca  yazarız tabi ki.

Okan Küçük Yorumluyor… Karabük trafik sorunu

Yolbulanlar, Vergili’nin ardından Namalı’da dava etmiş.

Güneş, “Yatırımların takipçisi olacağız”

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle