Hoşgeldiniz  

Okan Küçük Yorumluyor…KAYYUMUN GİDER AYAK YAPTIĞI İŞE ALIMLAR NE İŞ ?

Okan Küçük | 10 Nisan 2019 | Genel, Okan Küçük A- A+

Bunu Paylaş

     

           Safranbolu  uzunca bir süredir KAYYUM’la yönetiliyordu ve Safranbolular en çok buna tepki verdi sandıkta bence. O konuları ayrıca değerlendireceğiz ama şimdi KAYYUM’un son 6 ay içinde 20-25 kişiyi Safranbolu Belediyesi’nde işe aldığı konusu var…

          Seçimlerin yapılmasına 5 gün kala 3 kişiyi ayrıca işe alma konusu var. Kaldı ki ne Ak Parti  İl Başkanlığı ne Ak Parti  Safranbolu İlçe Başkanlığı’nın seçimlere 5 gün kala alınan 3 kişiden bilgisi olmadığı konuşuluyor… Bu alımlar kimin tasaarufuyla yapıldı  acaba ?

         Yetmedi seçim günü 17 BİN’TL’lik bir yemek alımı yapıldığı iddiası var. Sandık görevlilerine verilmek üzere diye konuşulan. Kaldı ki bazı sandık görevlileri bize yemek falan gelmedi de diyor. O paranın ödenmediği ve yeni başkan Elif Köse’ye yüklendiği iddiası var.

        Safranbolu Belediyesi kasasından Kayyum emriyle Safranbolu İlçe Emniyetine  alınan 90 BİN TL değerinde motorsiklet  iddiası var.   

  4 aydır bir tek inşaat ruhsatı verilmeme konusu var da var, var. Safranbolu’da Elif Köse işbaşına geldiğinde acaba bunlardan başka hangi konular gündeme düşecek ?

           Şurası kesin görünüyor ki, KÖSE ilk olarak Safranbolu Belediyesi İÇİNDEKİ önemli düzenlemelerle işe başlayacak.Bakalım Safranbolu’da daha neler olacak ?

       Not: Bu haber 8Nisan  2019 Pazartesi Günü  Karabük FARKLI Gazete’de yayınlanan Okan Küçük’ün köşe yazısından bir kısmının alıntısıdır.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle