Hoşgeldiniz  

 Okan Küçük Yorumluyor… VERGİLİ VE KÖSE TARİHE GEÇTİ.TÜM BAŞKANLARIN DİKKATİNE…

Okan Küçük | 08 Nisan 2019 | Genel, Okan Küçük A- A+

 

 VERGİLİ VE KÖSE TARİHE GEÇTİ.

             31 Mart Seçimleri geçen hafta itibarıyla sonuçlandı. Kazanan tüm başkanları tebrik ederiz. Şunu hemen söyleyelim,  Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili 3. dönem ile Karabük’te tarih yazmıştır. Safranbolu Belediye Başkanı seçilen Elif Köse’de mazbatasını alarak Safranbolu’da ilk kadın başkan olarak tarihte yerini aldı.

                    Evet seçim zamanı bitti ve hizmet zamanı başladı artık. Kazanan tüm başkanlar, parti rozetlerini bir kenara bırakıp herkesin ve her kesimin başkanı olarak hizmet üretmeliler.  Karabük’ün ve ilçelerimizin sorunları belli, yapılması gerekenler belli.

               Kaldı ki zaten aday olarak yarışan şu an başkan olanların tamamının planları, projeleri var. Şimdi zaman bir an önce hızlı bir şekilde o projeleri hayatiyete  geçirme zamanı. Biz tüm başkanları tekrar tebrik ediyor ve projeleriyle, hizmetleriyle bir an önce çalışmalarına başlamalarını  bekliyoruz.

 TÜM BAŞKANLARIN DİKKATİNE…TEBRİK İŞİNE ZAMAN HARCAMAYIN LÜTFEN…

                  Şimdi seçimler bitti ve artık herkesin başkanı oldu seçilen başkanlar. Tabi Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de Tebrik süreci denen ve aylarca süren bir (zaman ve emek israfı) süreç Başkanların projelerini gerçekleştirmeye odaklanmalarını örseliyor. Kaldı ki tebrik etmeye gelmeyin demekte kibir olarak adlandırılabileceği için tebrikler de geri çevrilemiyor. Ama mutlaka bunun bir ortasının bulunması lazım.

                    Karabük merkez ve ilçelerimiz de Başkanların hizmet odaklı çalışmaya odaklanabilmesi için bu aylarca süren tebrikleri örneğin önceden planlanıp ilan edilen  Cumartesi ve Pazar günü Karabük ve Safranbolu için Meydanlar da diğer ilçelerimiz için uygun bir yer de,  yine  bir hafta sonu   kabul edecek bir planlama yaparlarsa, böylece hem kimse kırılmamış olur, hem tebrikler kabul edilmiş olur,  hem de 2 günde biter ve tüm başkanlar asli işlerine hizmete hemen başlamış olurlar. Bizim tüm başkan adaylarımızın dikkatine sunduğumuz önerimiz budur. Yoksa onlar artık başkan , kendileri bilirler yani.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle