logo

Okul Öncesi Özel Öğrencilere Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürü-Nevzat AKBAŞ beraberinde Ahmet KABADAYI ile birlikte yüz yüze eğitim gören Sevgi Bağı Özel Eğitim Anaokulunu Ziyaret Etti.

Okul Müdürü Ramazan KAHREMAN’dan okulun fiziki durumu ve eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü daha sonra derslikleri gezerek öğrencilerle bir araya geldi. Özel öğrencilerle yakından ilgilenerek gerçekleştirdikleri faaliyetleri izledi.  

Ziyaret kapsamında İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ yaptığı açıklamada, “Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda İlimizde özel eğitimde hizmet kalitesini sürekli artırıyoruz. Sınıflarda öğrencilerimizin eğitim hizmetlerinden en üst düzeyde yararlanmaları amacıyla özel eğitim materyalleri sağlanmış bulunmaktadır. Öğrencilerimiz bu materyalleri kullanarak el becerilerini geliştiriyorlar. Öğretmenlerimizin çalışmalarını yakından izledik. Öğrencilerimiz sınıf ortamında keyifli vakit geçiriyor. Özel gereksinimli çocuklarımızı akranlarından tecrit etmeyen, birlikte yaşama kültürünü daha fazla destekleyen özel bir bakı

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ beraberinde Ahmet KABADAYI ile birlikte yüz yüze eğitim gören Sevgi Bağı Özel Eğitim Anaokulunu Ziyaret Etti.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ