Hoşgeldiniz  

Okullarda Mesleki Çalışmalara Başlandı

Okan Küçük | 04 Eylül 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

                  İl Millî Eğitim Müdürü Ali KÖSE ile Müdürlük yöneticileri EBA ve TRT Haber kanalında canlı yayınlanan Sayın Bakanın konuşmalarını okullar da öğretmenlerle  beraber takip etti. 

              Canlı yayını  Merkez Demir Çelik Anadolu Lisesinde öğretmenleri ile takip eden İl Müdürü bakanın  konuşmasının akabinde ders yılı öncesi mesleki çalışmaların Ülkemiz ve İlimiz için hayırlı olması temennisiyle başladığı konuşmasında “Sayın Bakanın hitaplarında da vurguladığı gibi ne yaparsak sizlerle beraber yapacağız.  Eğitim camiası söküğünü dikecek, kendini yenileyecek güce, birikime ve dinamizme sahiptir. Bu bağlamda Sayın Bakanın da ifade ettikleri gibi öğretmen eğitimleri büyük önem arz etmektedir. Her birimizin ayrı öncelikleri, uygulamaya dönük orijinal fikirleri, hayalleri vardır.

              Bunları paylaşmak bu fikirleri analiz etmek de çok önemli. Her birinizi katılımcı olmaya, yeni hamlelerimize katkı sağlamaya davet ediyorum. Katkı sağlamayan eleştirme hakkına sahip değildir. O zaman daha etkili olabiliriz. Mesleki çalışmalardan azami derecede yararlanmaya çalışalım. İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri bu süreçte zaman zaman sizlerle birlikte olacak. Sizlere güveniyoruz. Karabük eğitim başarısını kültürel, sanatsal, sportif alanda da markalaştırmaya çalışacağız. Hepinize başarılar diliyorum.“ dedi.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle