logo

‘Okulum Temiz Belgesi ‘ Almayan Okul Kalmadı

Millî Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan “Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirmesi ve Enfeksiyonu Önleme” iş birliği protokolü kapsamında “Okulum Temiz Belgesi” için başvuruda bulunan ve belge almaya hak kazanan 13 okulumuzun belgeleri İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ tarafından takdim edildi.

 Belgeyi almaya hak kazanan okulların idarecilerini tebrik eden İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ: “Çocuklarımızın, velilerimizin ve okul/kurumlarda görevli personelimizin sağlığı için bu belge çok önem arz etmektedir. Öğrencilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı bizler için birinci planda yer alıyor.  Böylelikle merkez ilçemizde belge alan okul sayımız 176’ya ulaşmış olup “Okulum Temiz Belgesi” almayan okulumuz kalmadı. Siz bu çalışmalara öncü oldunuz, üstün gayretlerinizden ve fedakârca çalışmalarınızdan dolayı sizlere ve bu çalışmayı takip eden yöneticilerimiz ile personelimize teşekkür ediyorum” dedi.

Millî Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan “Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirmesi ve Enfeksiyonu Önleme” iş birliği

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

‘Okulum Temiz Belgesi ‘ Almayan Okul Kalmadı” için 1 yorum

  1. Keşke öğretmenler arasında ayrım yapmadan Pandemi sürecinde çalışan tüm öğretmen ve idarecilere de böyle ödüller verebilseydiniz?