Hoşgeldiniz  

“ÖLÇÜM CİHAZI KONULUNCA HAVA TEMİZLENİYOR MU?”

Okan Küçük | 25 Ocak 2013 | Genel, İletişim A- A+

Bunu Paylaş

CHP’nin  Yeni İl  ve  Merkez İlçe Teşkilatı , muhalefet dozunu her geçen gün arttırmaya başladı. Son olarak CHP İl Başkanı Zeki Karadayı;  CHP İl Başkanlığı binasında bir basın toplantısı düzenleyerek  iktidarı eleştirdi. Karadayı açıklamasında aşağıdakileri söyledi.

“Sözlerime dün akşam kutlamış olduğumuz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammet’in doğum yıl dönümü olan Mevlit Kandilinin; Ülkemize ve Dünya ya Barış, Kardeşlik, Sevgi ve Hoşgörü getirmesi dileklerimle başlıyorum.
Bu gün 24 Ocak 2013 Uğur Mumcu’nun katledilişinin 20 Yılı. O Ülkemizin yetiştirmiş olduğu Araştırmacı Gazeteci olarak yaptığı çalışmalarla bu gün yaşadığımız olayları yıllar öncesinden görmüş ve bizleri uyarmaya çalışmış, doğal olarak bu çalışmalarla birilerini rahatsız etmiş ve aracına bomba konularak katledilmiştir. Faili meçhul kalmasını kabul etmiyoruz. Ruhu Şad olsun.

Kıymetli Karabük’lüler
Cumhuriyet Halk Partisi olarak Karabük te yapılan yanlışları Millet Vekilimiz Sn. Kadir Gökmen Öğüt aracılığı ile Meclise taşımış olmamız AKP li Millet Vekillerini rahatsız etmiş. Karabük te her şey iyi gidiyor da biz mi bilmiyoruz, saydıkları yatırımların kaç tanesi bitirilerek devreye alınmış. Karabük’ün en önemli sorunlarından biri olan hava kirliliği ölçüm cihazı konulunca hava temizlenmiş mi oluyor. Binlerce insanımızı istihdam eden tekstil fabrikaları ne oldu da Karabükten gitti. Anlattıkları gibi hiç birşey tozpembe değil.
Genel Başkan Yardımcımız Sn. Gürsel Tekin’in Karabük ziyaretin de söylemiş olduğu birlikte çalışarak Karabük’ün problemlerini çözelim önerisi bile tepki çekmiş, aslın da mutlu olmaları gerekir. Bölgemizin sorunlarının çözümüne katkı vermek, yaşanabilir Karabük bizim için çok önemli. Cumhuriyet Halk Partisi nin Karabük’ ten Millet Vekili olmayabilir, ama herkes bilsin ki Partimizin bütün Vekilleri Karabük Millet Vekili gibi çalışmaya, bizlere destek vermeye devam edeceklerdir.

Bir de Sn. Mehmet Ali Şahin’in Cumhuriyet Halk Partisi İl Yönetimini suçladığı katı atık bertaraf tesisi mütahidinin işi bırakması olayı var.Hiç kimse topu taça atarak sorumluluktan kaçabileceğini sanmasın. Yüklenici firmanın işi bırakması firmayla işi ihale eden kurumun kendi aralarındaki sorun ya da sorunlardan kaynaklanmıştır. Bunun bizimle ne alakası var.
Bizim söylediğimiz yerinin yanlış olduğudur heyelan bölgesidir dedik , bunu da belgeleri ile ispat ettik. Katı atık bertaraf tesisinin yapımına başlandıktan sonra yaşanan toprak kayması da bizim haklılığımızı ortaya koymuştur.”

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle