logo

Onur Sahası Dönüşüm Projesi Hazır

Ak Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal Ve Niyazi Güneş Karabüksporun antrenman sahası olarak kullandığı Onur Sahasıyla ilgili ortak basın açıklaması yaptı

Ünal ve Güneş açıklamasında şu ifadelere yer verdi;” Karabük’ ümüzde uzun yıllardır Amatör Futbol branşlarına hizmet eden, akademi liglerine ev sahipliği yapan ve Kardemir Karabükspor’ un antrenman sahası olarak kullandığı ONUR Sahası’nın çim yüzeyi kullanımdan kaynaklı ekonomik ömrünü tamamlamış ve bu sebepten bakım onarımına ihtiyaç duyulmuştu.

            Gençlik ve Spor Bakanlığımız nezdinde yakından takip ettiğimiz ve Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’ nu ziyaretimizde, ilimizin Gençlik ve Spor yatırımları içerisinde dile getirdiğimiz Onur Sahası dönüşüm projesi için ihtiyacımız olan ödenek onaylanmış olup, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze aktarımı yapılmıştır. Projelendirme ve ihale süreci en kısa süre içerisinde tamamlandıktan sonra Onur Sahası tekrar eski günlerdeki gibi Amatör Futbol Lig takımları tarafından kullanılacak ve 4 kulvarlı yürüyüş parkurları ile ilimizde sporseverlerin hizmetine sunulacaktır.

            Onur Sahası Sentetik Yüzeyli Futbol Sahası dönüşüm projesi’nin hayata geçirilmesinde ve ilgili ödeneğin ilimize kazandırılmasında bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’ na ve Bakanlık yöneticilerimize teşekkür ediyor, Karabük’ümüze ve tüm sporseverlere hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

            Karabük’ümüzün her alanda ihtiyacı olan yatırımlarını titizlikle takip etmeye ve çözümü noktasında gerekli ziyaretlerimizi ve görüşmelerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz.”

Ak Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal Ve Niyazi Güneş Karabüksporun antrenman sahası olarak kullandığı Onur Sahasıyla ilgili basın açıklaması yaptı

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ