logo

“Osman Kahveci Hatıra Ormanı” Açıldı.

Karabük Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Dünya Ormancılık Haftası ve Günü etkinlikleri kapsamında 2002 ile 2011 yılları arasında Orman Genel Müdürlüğü ile 24 ve 25. Dönem Karabük Milletvekilliği yapan Osman Kahveci adına oluşturulan Hatıra Ormanı, Vali Fuat Gürel’in katıldığı törenle açılışı yapılarak fidanlar toprakla buluşturuldu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan törende konuşan Osman Kahveci, Orman Genel Müdürlüğü tarafından kendi adını taşıyan böyle bir hatıra ormanın hazırlandığı için onur ve gurur duyduğunu ifade ederek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Vali Fuat Gürel, 24 ve 25. Dönem Karabük Milletvekili Osman Kahveci, İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz, Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu ve protokol üyeleri tarafından kurdelesi kesilen “Osman Kahveci Hatıra Ormanına” fidanlar toprakla buluşturularak can suyu verilmesi ile tören sona erdi.

Karabük-Yenice Karayolu 5.km’sinde oluşturulan hatıra ormanı açılış törenine Vali Fuat Gürel, 24 ve 25. Dönem Karabük Milletvekili Osman Kahveci, İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz, kurum müdürleri, Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu, Bölge Müdür Yardımcıları, Orman İşletme Müdürleri, Şefler ve Orman İşletme Müdürlüğü personeli katıldı.

Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Dünya Ormancılık Haftası ve Günü etkinlikleri kapsamında 2002 ile 2011 yılları arasında Orman Genel Müdürlüğü ile 24 ve 25. Dönem Karabük Milletvekilliği yapan Osman Kahveci adına oluşturulan Hatıra Ormanı, Vali Fuat Gürel’in katıldığı törenle açılışı yapılarak fidanlar toprakla buluşturuldu.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ