logo

Ovacık Spor Lisesi Yüz Yüze Eğitime Hazır

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal ÜNGÖREN beraberinde Ovacık İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail AYKUTLU ve İl Millî Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Şube Müdürü Abdulbaki İNCE ile birlikte Ovacık Spor Lisesinde incelemelerde bulundu.

Ovacık Spor Lisesinde güçlendirme ve bakım çalışmaları hakkında okul yöneticilerinden bilgi alan İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal ÜNGÖREN, bakım, onarım ve güçlendirme çalışmaları tamamlanan okul ve pansiyon binasını gezerek incelemelerde bulundu.

İncelemelerin ardından Ovacık Spor Lisesinde yapılan çalışmaların öğrencilere sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğitim-öğretim görmeleri için en önemli amaçlarından biridir, diyen İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal ÜNGÖREN; “Okulumuzun temiz ve güvenli olduğunu görüyoruz. İdarecilerimiz üstün gayret göstererek büyük oranda çalışmaları tamamlamış ve eğitim öğretime hazır hale getirmişlerdir. Bizlerde çalışmaları sık sık takip ederek gerek İlçe Millî Eğitim Müdürü ile gerek Okul İdarecileri ile sürekli irtibat halindeydik. Okulumuzun ufak tefek eksiklikleri mevcut ancak en yakın sürede bunları da tamamlayacağız. Geleceğimizin temsilcisi çocuklarımızın başarısı için ekip çalışması çok önemli. Okulda yürüttükleri başarılı çalışmalarından dolayı İlçe Millî Eğitim Müdürüne ve okul idarecilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Ovacık Spor Lisesinde güçlendirme ve bakım çalışmaları hakkında okul yöneticilerinden bilgi alan İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal ÜNGÖREN

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ