logo

Ovacuma İlk Ve Ortaokuluna Ziyaret

Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz yüz yüze eğitimin başladığı Ovacuma İlk ve ortaokulunu ziyaret etti.

Safranbolu İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb. Emrah Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş ve Şube Müdürü İhsan Parlak’ın refakat ettiği ziyarette öğrenciler ve öğretmenler ile sohbet eden Safranbolu Kaymakam Mehmet TÜRKÖZ okul müdürü Ömer Yılmaz’dan eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz Ovacuma ilkokulu ve ortaokulu ziyareti sonrası yaptığı açıklamada “Köy okullarımızda yüz yüze eğitim devam ediyor. Bugün Ovacuma İlkokulu ve Ortaokulumuzda öğrencilerimizle buluştuk. Köy okullarımızda pandemi tedbirlerine uyularak tüm sınıf düzeylerinde öğrencilerimiz yüz yüze eğitim almakta. Okullarımızda covid tedbirleri en üst düzeyde alınmış durumda. Yüz yüze eğitim sürecinin hayırlı olmasını diliyorum. Okullarımızı eğitim öğretime hazırlayan okul yöneticilerimize ve destek personelimize, yüz yüze ve uzaktan eğitim öğretim faaliyetlerini özverili şekilde sürdüren öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ de eğitim öğretime verdikleri desteklerinden ve okul ziyaretlerinden dolayı Safranbolu Kaymakam Mehmet Türköz’e teşekkür etti.

Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz yüz yüze eğitimin başladığı Ovacuma İlk ve ortaokulunu ziyaret etti.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ