Hoşgeldiniz  

ÖZCAN: “ KARABÜK ATA’SI İLE YENİDEN KUCAKLAŞACAK VE ATA’SINA YENİDEN KAVUŞACAKTIR”

Okan Küçük | 14 Aralık 2017 | Genel A- A+

Bunu Paylaş


                Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Karabük İl Başkanı Recep ÖZCAN, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Erper ve BTP Karabük Merkez İlçe Başkanı Osman ÖĞÜT ile  BTP Eskipazar İlçe Başkanı Mehmet Ali Günaydın Karabük Ajans78 ve Karabük FARKLI Gazete İmtiyaz Sahibi Okan KÜÇÜK’ü  ziyaret ederek; BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş beyin  “Hoşgeldin Atatürk” eserini tanıttı.

                   BTP Karabük İl Başkanı Recep ÖZCAN  “Bu 10 Kasım’da yapmış olduğumuz Anıtkabir ziyaretinde daha önce hiç karşılaşmadığımız bir izdihamla karşılaştık. Adeta Türk Milleti Ata’sına yeniden kavuşmuştur. Bu kavuşmanın mimarı olan Prof. Dr. Haydar Baş Bey’e minnettarız.

           “ 10 KASIM ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE “HOŞGELDİN ATATÜRK” ESERİYLE ATATÜRK YENİDEN DOĞDU.

             Aynı gün Ankara’da Prof. Dr. Haydar Baş Bey’in yeni eseri “Hoş geldin Atatürk” kitabının imza töreni de vardı. Türk milletinin Ata’sına yeniden kavuştuğu, bu coşku ve heyecan dolu imza gününde “Hoşgeldin Atatürk” eseri ile milletimizin gönlünde 10 Kasım ölüm yıldönümünde Atatürk yeniden doğdu.“ dedi.

                   Karabük FARKLI Gazete, ziyaretinde BTP İl Başkanı Recep ÖZCAN; “Atatürk ve Ehli Beyt çıkışları ile ülkemizde dengeleri değiştiren, taşları yerine oturtan Prof.Dr. Haydar Baş’ın büyük yankı uyandıran yeni kitabı ”Hoş geldin Atatürk” çıktı. Halkımızın çok büyük ilgi gösterdiği İlk ve 2. Baskısı biten “Hoşgeldin Atatürk” 3.baskına başladı” dedi.
             ÖZCAN: “ BU KİTAPLA BÜTÜN EZBERLER BOZULACAK.”
                        Recep Özcan; “Genel Başkanımız eserinde gerçek Atatürk’ü ortaya koymuştur.” BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar BAŞ bey imza töreninde yaptığı konuşmasında; “Bu kitapla bütün ezberler bozulacak. Atatürk hakkında bilinmeyen ve gizlenen gerçekler gün yüzüne çıkacak. Çok uzun zamandır araştırıyorum.  Çok sağlam kaynaklardan bu eseri oluşturdum. Çok farklı bir Atatürk kitabı yazdım. Milletimizin gerçek Atatürk’ü bilmesi için, birlik ve beraberliğimizin temini için muhakkak okunması gereken bir eserdir.

                          Recep Özcan,  Prof. Baş’ın ifadelerine yer verdiği konuşmasında, Sn Baş; “Doğmuş yaşamış bir Atatürk var. Ama topluma anlatılan Atatürk çok farklılaştırılmış. Bizde kitabımızın ismini “Hoş geldin Atatürk” koyarak bu yaşayan Atatürk’ün topluma anlatılan Atatürk olmadığını ortaya koyduk. Atatürk yeniden doğuyor. “Hoşgeldin Atatürk”, Hayırlı uğurlu olsun” diyen Haydar Baş beyin bu eseri ile Karabük Atası ile yeniden kucaklaşacak ve Atasına yeniden kavuşacaktır” dedi.

                          BTP Karabük İl Başkanı Recep Özcan ve BTP Karabük Merkez İlçe Başkanı Osman ÖĞÜT, BTP Eskipazar İlçe Başkanı Mehmet Ali Günaydın ile  BTP Karabük İl Yönetim Kurulu Üyelesi Mustafa Erper, Karabük Ajans 78 ve Karabük FARKLI Gazeteİmtiyaz Sahibi Okan KÜÇÜK’e  Prof. Dr. Haydar Baş Beyin “Hoşgeldin  Atatürk” eserini taktim etti.

Eşya Yüklü Kamyonet Duvara Çarptı, Öğrenci Çatıya Uçtu

Karabük’te Sigara Vermedi Diye Üniversite Öğrencini Bıçaklayan 3 Kişi Tutuklandı

Karabük’te tır kazası 1 kişi hayatını kaybetti.

Marzinc için Savcılar, Göreve Davet Edildi.

ÖZCAN: “ KARABÜK ATA’SI İLE YENİDEN KUCAKLAŞACAK VE ATA’SINA YENİDEN KAVUŞACAKTIR” için 2 Yorum

  1. RECEP ÖZCAN dedi ki:

    Bağımsız Türkiye Partisi Karabük İl Teşkilatı olaraktan göstermiş olduğunuz misafirperverlik için teşekkür ederiz.

  2. Teşekkürler Karabukajan78.com yönetimi ve çalışanları..

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle