logo

Özel Çocuklara Sürpriz Ziyaret

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş özel eğitim öğrencilerini ziyaret etti. Pandemi tedbirleri alınarak gerçekleştirilen ziyarete Hasan Gemici Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Murat KALAZ eşlik etti.

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada “Pandemi sürecinde bütün öğrencilerimiz gibi özel eğitim öğrencilerimiz de belirlenen program doğrultusunda uzaktan eğitim faaliyetlerine devam etmektedirler. Bu süreçte başta öğretmenlerimiz olmak üzere eğitim ailesi olarak hepimiz ilçemizdeki bütün öğrencilerimiz ile iletişim halindeyiz. Bugün de özel çocuklarımızın uzaktan eğitim sürecini yakından görmek, velilerimizin ve kıymetli öğrencilerimizin herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sormak amacıyla çocuklarımızı ve ailelerini kısa süreli ziyaret etmek istedik.

Özel çocuklarımızın ilgi yetenek ve yeterliliklerinin desteklenmeleri halinde neleri başarabileceklerini görüyor, onların yaşama sevinçlerini yüksek tutarak hayata sarılmalarından büyük mutluluk duyuyoruz.    

 İnsanı merkeze alan ve “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışını ilke edinmiş bir medeniyetin mensupları olarak bizler, her konuda özel çocuklarımızın hizmetindeyiz. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Onların gözlerindeki ışık, yüzlerindeki tebessüm bize güç ve umut veriyor. 

Başta her an desteklerini yanımızda hissettiğimiz Devlet büyüklerimize, Safranbolu Kaymakamı Mehmet TÜRKÖZ ve eğitim süreçlerini özveri ve gayretle yürüten eğitim ailemizin tüm bireylerine, velilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş özel eğitim öğrencilerini ziyaret etti.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ