logo

Özel Okul Temsilcileri ile Toplantı

Karabük’te faaliyet gösteren Özel Okulların temsilcileri ile bu yılın dördüncü toplantısı Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş başkanlığında Açı Kolejinde gerçekleştirildi.

Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal ÜNGÖREN, Şube Müdürü Mehmet ÖZDEMİR’in de hazır bulunduğu toplantıda İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş özel okulların temsilcilerini tek tek dinleyerek yüz yüze ve uzaktan eğitim, sorunlar, çözüm önerileri ve 2023 Vizyon Belgesi çerçevesinde yapılacak olan çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Toplantının gündem maddeleri ile ilgili bir takım değerlendirmelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, toplantıya katılımlarından dolayı özel okul yönetici ve müdürlerine teşekkür etmesiyle başladığı konuşmasında “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN başkanlığında gerçekleştirilen kabine toplantısında alınan kararlar doğrultusunda, Karabük, çok yüksek riskli (kırmızı) grupta yer alan 58 ilden biri oldu. Bu kapsamda bildiğiniz üzere ilimizdeki yüz yüze eğitim süreci ile ilgili İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararıyla  eğitimin farklı kademelerinde uzaktan eğitime geçildi. Hassas ve zorlu dönemden geçmekteyiz. Okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve okullarımızda görevli tüm çalışanlar üzerlerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getiriyor. Hep birlikte salgına karşı mücadeleye devam ediyoruz. Bu mücadelenin sonunda inanıyorum ki tekrardan eski günlerde olduğu gibi sağlıklı günlere kavuşacağız Uzaktan eğitimde disiplinli çalışma yürütüyoruz. Öğretmenlerimiz, idarecilerimiz daha fazla farkındalık gösteriyorlar. Bunun semeresini alıyoruz ve almaya da devam edeceğiz. Sizlere teşekkür ediyorum, idarecilerimize, öğretmen, veli ve öğrencilerimize de selamlarımızı iletin.” dedi.

Karabük’te faaliyet gösteren Özel Okulların temsilcileri ile bu yılın dördüncü toplantısı Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş başkanlığında Açı Kolejinde gerçekleştirildi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ