logo

Özlem Aras Gürel, “Çocuklarımız Her Şeyin En İyisine Layık”

Karabük Valisi Fuat Gürel’in eşi Özlem Aras Gürel, Covid-19 salgını nedeniyle Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden uzaktan erişim ile başlayan 2020-2021 eğitim yılında kademeli olarak geçilen yüz yüze eğitime henüz başlamayan ve uzaktan eğitime devam eden öğrencileri evlerinde ziyaret ederek tablet hediye etti.

Kendisi de bir öğretmen olan ve ilimize geldikleri ilk günden itibaren eğitime ve öğrencilere verdiği önemi her fırsatta gösteren Özlem Aras Gürel, salgın sürecinde henüz yüz yüze eğitime başlayamayan ve eğitimlerini EBA üzerinden sürdüren minik öğrencileri evlerinde ziyaret ederek sevinçlerine ortak olmaya devam ediyor.

Evlerinde ziyaret ettiği miniklerle yakından ilgilenerek tablet, kırtasiye malzemesi ve çeşitli hediyeler veren Özlem Aras Gürel, “Çocuklarımızın eğitimlerine daha iyi şartlarda devam edebilmeleri çok önemli. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ihtiyaçları olan teknolojik imkânlardan geri kalmamalarını ve eğitimlerini en iyi şartlarda sürdürmelerini amaçlıyoruz. Çocuklarımız her şeyin en iyisine layık, onlarda tek isteğimiz çok çalışıp kendilerini geleceğe en güzel şekilde hazırlamaları. Çocuklarımızın gözlerinde gördüğümüz mutluluk ve sevinç her şeyden önemli. Devletimizin imkânları ölçüsünde öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmeye ve onları sevindirmeye devam edeceğiz.”diye konuştu.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Yasemin Canbaz’ın eşlik ettiği ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden aileler ve minik öğrenciler anlamlı ziyaret ve hediyeler için Özlem Aras Gürel’e teşekkür ettiler.

Vali Fuat Gürel’in eşi Özlem Aras Gürel, Covid-19 salgını nedeniyle Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden uzaktan erişim ile başlayan 2020-2021 eğitim yılında kademeli olarak geçilen yüz yüze eğitime henüz başlamayan ve uzaktan eğitime devam eden öğrencileri evlerinde ziyaret ederek tablet hediye etti.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ