logo

Özlem Aras Gürel, “Gülen Yüzün Hiç Solmasın.”

Farklı zamanlarda toplumumuzun her kesiminden vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek gönül köprüsü kuran Özlem Aras Gürel, gittiği ev ziyaretinde sempatik tavırları ve sevecenliği ile aralarında bir bağ oluşan Merve’ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Sık sık evinde ziyaret ettiği Merve’nin yakın bir zamanda ameliyat geçirmesi nedeniyle geçmiş olsun ziyareti gerçekleştiren Özlem Aras Gürel, sağlık durumu hakkında annesinde bilgiler alarak Merve’ye ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Merve ile yakından ilgilenerek yakın zamanda başlayacak 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı nedeniyle okul ve kırtasiye malzemeleri hediye eden Özlem Aras Gürel, “Bizim en büyük zenginliğimiz çocuklarımız, onların en iyi şekilde yetiştirilmesi, eğitimlerini tamamlamaları çok önemli. Merve kızımızı ilk ziyaretimde sempatik tavırları ile aramızda bir bağ oluştu ve birbirimizi çok sevdik, gülen yüzü hiç solmasın. Fırsat buldukça evinde ziyaret ettiğim Merve kızımız başarılı geçen ameliyatının ardından inşallah bundan sonra ki süreçte sağlıklı bir şekilde okuluna devam edecek. Merve kızımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum, bundan sonraki süreçte de ziyaretine geleceğim.”diye konuştu.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yasemzin Canbaz’ın eşlik ettiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Halime Ersöz, nazik ziyareti ve kızı Merve’ye gösterdiği yakın ilgi için Özlem Aras Gürel’e teşekkür etti.

Farklı zamanlarda toplumumuzun her kesiminden vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek gönül köprüsü kuran Özlem Aras Gürel, gittiği ev ziyaretinde sempatik tavırları ve sevecenliği ile aralarında bir bağ oluşan Merve’ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ