logo

Özlem Aras Gürel, “Sizler Çok Fedakar Annelersiniz”

Karabük Valisi Fuat Gürel’in eşi Özlem Aras Gürel, Anneler Günü münasebetiyle Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yasemin Canbaz ile birlikte Karabük Merkezde ikamet eden iki vefakar, fedakar annemizi  evlerinde ziyaret ederek “Anneler Gününü” kutladı.

Sabahat Teyze ve  kızı Mümtaze hanım ile Fatma Teyzemizi evlerinde ziyaret ederek çiçek takdim eden anneler günü dolayısıyla hediye veren  Özlem Aras Gürel, yakın ilgi gösterdiği annelerimizle yaşadıkları hayat tecrübeleri üzerine hasbihal etti. İlerlemiş yaşına rağmen evlatlarına hala kol kanat geren Fatma teyzemiz ile görme ve işitme engelli annesine çok güzel bakan Mümtaze hanıma “Sizler örnek annelersiniz” dedi.

Böylesi güzel fedakar annelerle tanıştığı için çok mutlu olduğunu ifade eden Özlem Aras Gürel, “Anne sadece insanı dünyaya getiren bir varlık değil, anne aynı zamanda insanın doğduğu andan itibaren hem koruyucusu, hem bakıcısı, hem de öğretmenidir. Çocuğu için tüm benliğini ortaya koyan anne, hayatın anlamıdır ve herşeydir. Varlık sebebimiz olan tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, Sabahat Teyzemize ve Fatma Teyzemize sağlıklı, huzurlu ve mutlu yıllar diliyorum.”diye konuştu.

Karabük Valisi Fuat Gürel’in eşi Özlem Aras Gürel, Anneler Günü münasebetiyle Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yasemin Canbaz ile birlikte Karabük Merkezde ikamet eden iki vefakar, fedakar annemizi evlerinde ziyaret ederek “Anneler Gününü” kutladı.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ