logo

Özlem Aras Gürel, “Sizleri Çok Seviyor ve Önemsiyoruz.”

Karabük Valisi Fuat Gürel’in eşi Özlem Aras Gürel, korona virüs (Covid19) salgını nedeniyle 4 Ocak 2021 Pazartesi gününe kadar eğitim öğretim faaliyetlerine uzaktan eğitim yoluyla devam edecek öğrencileri evlerinde ziyaret ederek tablet hediye etti.

Evlerinde ziyaret ettiği miniklerle yakından ilgilenerek tablet, kırtasiye malzemesi ve çeşitli hediyeler veren Özlem Aras Gürel, “Geleceğimizin teminatı olan siz değerli yavrularımızın eğitimlerini en güzel şekilde alarak geleceğe en güzel şekilde hazırlanması bizim için çok önemli. Sizleri çok seviyor ve önemsiyoruz, EBA üzerinden gerçekleştirilen derslerinizden ve eğitimlerinizden geri kalmamanız için devlet olarak her zaman yanınızdayız.”diye konuştu.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Yasemin Canbaz’ın eşlik ettiği ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden aileler ve minik öğrenciler anlamlı ziyaret ve hediyeler için Özlem Aras Gürel’e teşekkür etti.

Vali Fuat Gürel’in eşi Özlem Aras Gürel, korona virüs (Covid19) salgını nedeniyle 4 Ocak 2021 Pazartesi gününe kadar eğitim öğretim faaliyetlerine uzaktan eğitim yoluyla devam edecek öğrencileri evlerinde ziyaret ederek tablet hediye etti.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ