logo

Özlem Aras Gürel’den Koruyucu Ailelere Ziyaret

Vali Fuat Gürel’in eşi Özlem Aras Gürel, Aile; Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen ve eşi Canan Sökmen ile birlikte koruyucu ailelere ev ziyaretinde bulundu.

Koruyucu ailelerin yanında kalan miniklerle yakından ilgilenen Özlem Aras Gürel, çocuklarla bir süre sohbet ederek çeşitli hediyeler verdi.

Koruyucu Ailemizle ve çocuklarla sohbet eden Özlem Aras Gürel, Sayın Cumhurbaşkanımızın eşleri Emine Erdoğan Hanımefendinin selamlarını ileterek çeşitli nedenlerle öz ailesi yanında bakımları bir süre için sağlanamayan çocuklarımıza, devlet denetiminde kısa veya uzun süreli olarak eğitim, bakım ve yetiştirme gibi imkânlar sağlayarak sahiplenen siz Gönül Elçilerimize üstlendiğiniz bu önemli görevden dolayı yürekten teşekkür ediyorum. Koruyucu ailelerimizin verdiğiniz sıcaklığı, samimi duyguları, bizim kurumlarımızda verme şansımız olmuyor. Birlikte bir çocuğun hayatında fark yaratabiliriz  Bu çocuklar bizim için ne kadar kıymetliyse onları bağrına basan koruyucu ailelerimiz de bizim için o kadar kıymetli ve değerlidir.” diye konuştu.

Koruyucu aileler ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ