Hoşgeldiniz  

Özlü: “Karabük olarak ne istiyorsanız Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı olarak yanınızdayız.”

Okan Küçük | 20 Ekim 2016 | Genel, Güncel, haber A- A+

ozluteknopark

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Karabük ziyareti öncesinde Karabük-Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri Organize Sanayi Bölgesi alanında incelemelerde bulundu. Bakan Özlü burada Karabüklülere müjde vererek, “Karabük-Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri Organiz Sanayi Bölgesi ve Teknopark hayırlı olsun” dedi

unalgif
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve Karabük Üniversitesi’nin akademik yıl açılışına katılmak üzere Karabük’e geldi. Karabük’e gelmeden önce Karabük-Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri Organiz Sanayi Bölgesi alanında incelemelerde bulunan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Karabüklülere çifte müjde verdi.
Bakan Özlü “Karabük-Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri Organize Sanayi Bölgesini en kısa sürede faaliyette geçireceğiz. Hükümet olarak OSB ‘lere kaynak ayırıyoruz. Ayrıca, Teknopark konusuna sıcak bakıyoruz. Kurulması için üzerimize düşeni yapmaya hazırız.KOSGEB desteklerimiz sürecek. Biz daha çok teknoloji ağırlığı olan yatırımları destekliyoruz. Bu nedenle OSB ve Teknopark önceliğimiz. Karabük olarak ne istiyorsanız Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı olarak yanınızdayız. Karabük’e Eskipazar OSB ve Teknopark hayırlı olsun” dedi.

Etiketler:

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle