Hoşgeldiniz  

Prof. Dr. Aytaç AÇIKALIN Karabük´te

Okan Küçük | 13 Eylül 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

             İlimiz yönetici ve öğretmenlerine yönelik öğrenimde etkinliği ve verimliliği artırmak, okul yöneticisi ve öğretmen geliştirme çalışmalarına, ayrıca etkili iletişim ve buna bağlı olarak etkili sınıf yönetimi ile 21. yüzyıl öğretmenlik mesleğinin vizyonu alanındaki çalışmalara katkı sağlamak amacıyla Prof. Dr. Aytaç AÇIKALIN ve Eğitimci Yazar İrfan ERTAV tarafından  konferans verildi.

            Karabük Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Konferans Salonunda okul yöneticilerine, Safranbolu Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda ise öğretmenlere yönelik olarak düzenlenen konferanslar eş zamanlı başladı.

         İl Millî Eğitim Müdürü Ali KÖSE’ nin himayelerinde organize edilen ancak Ankara’ da gerçekleştirilen İl Millî Eğitim Müdürleri toplantısı dolayısıyla kendisinin bulunamadığı konferanslar İl Millî Eğitim Müdür Vekili Turgut ACARLI ve Şube Müdürlerin de katılımıyla saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Ardından konuşmacıların öz geçmişi ve İl Müdürü Ali KÖSE’ nin konuşmacılar ile salonda bulunanlara yönelik mesajının okunmasıyla devam etti ve ardından konuşmacılara söz verildi. 

       Prof. Dr. Aytaç AÇIKALIN ve İrfan ERTAV, idareci ve öğretmenlerin taşıması gereken özelliklere örneklerle değinmeleri, sempatik ve dinamik tavırlarıyla verdikleri örneklerin  yaşanmış olaylardan derlemesi ve katılımcılara yönelttikleri kısa sorular ve aldıkları cevaplarla seminerin çok sıcak ve samimi bir havada gerçekleşmesini sağladılar. Seminer, eğitim çalışanlarımızca ilgi ile takip edildi. Neşeli anların yaşandığı konferanslar toplu fotoğraf çekimleri ile son buldu.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle