Hoşgeldiniz  

Prof. Dr. Mehmet Şişman KBÜ’yü Ziyaret Etti

Okan Küçük | 21 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mehmet Şişman, Karabük Üniversitesini ziyaret etti. 

          Yükseköğretim Kurulu (YÖK) üyeleri, sorunları yerinde tespit etmek ve üniversite öğrenci temsilcilerinin görüşlerini almak üzere düzenli aralıklarla üniversiteleri ziyaret ediyor. Bu kapsamda Prof. Dr. Mehmet Şişman, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ı makamında ziyaret etti. Makam ziyareti sırasında Prof. Şişman’a Karabük Üniversitesi hakkında bilgiler veren Rektör Polat, ziyaretinden dolayı konuğuna teşekkür etti. 

          Prof. Mehmet Şişman, makam ziyareti sonrası Rektör Prof. Dr. Refik Polat ile birlikte Demir Çelik Kampüsünü gezdi. İlk olarak dış görünüşü ile dikkat çeken Karabük Üniversitesi Kamil Güleç Kütüphanesini ziyaret eden Prof. Şişman, burada kütüphaneyi gezerek bilgi aldı. Prof. Şişman daha sonra ise sırasıyla Demir Çelik Enstitüsünü, Üniversite Cami’sini, Uluslararası Öğrenci Koordinatörlüğünü, Öğrenci İşlerini ve Yabancı Diller Yüksekokulunu ziyaret etti. Prof. Şişman ziyaretleri sırasında öğrenciler ve akademisyenlerle de sohbet ederek sorunlarını dinledi. 

          Kendi adına hazırlanan fidanı dikti 

          Kampüs gezisinin ardından Karabük Üniversitesi Senato Toplantısına katılan Prof. Dr. Mehmet Şişman toplantının ardından rektörlük binası arkasına kendi adına hazırlanan fidanı dikti. Rektör Prof. Dr. Refik Polat fidan dikimi ardından Prof. Dr. Mehmet Şişman’a ağaç dikme sertifikasını sundu. 

          Öğrencilerle iftar yapıldı 

          YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mehmet Şişman, Karabük Üniversitesi ziyareti kapsamında son olarak Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ile birlikte Karabük Üniversitesi öğrencileri ile iftarda bir araya geldi. Karabük Üniversitesi Uygulama Otelinde yapılan iftara YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Metin Topçuoğlu, Zonguldak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, çok sayıda yerli ve uluslararası öğrenci katıldı. İftar yemeği toplu çekilen fotoğrafın ardından son buldu. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor

Vali Çeber, KYK Yurdunda Kalan Öğrencilerle İftarda Bir Araya Geldi

Karabük’te Minibüsle Otomobil Çarpıştı: 1’i Çocuk 4 Yaralı

CHP Karabük Mv Listesi…

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle