logo

Protokol eşlerinden oluşan “Hayır ve Dayanışma Gurubu” Bir araya Geldi

Karabük Valisi Fuat Gürel‘in eşi Özlem Aras Gürel öncülüğünde oluşan Karabük ilinde görev yapan kamu kurum ve kuruluş müdürleri eşlerinden oluşan gurup kahvaltı programında biraraya geldi.


İlimizde yürütülen projeler ile ilgili bilgi veren Özlem Aras Gürel, protokol eşleri olarak bizler, protokol üyelerinin Kentimizin  yönetiminde gösterdikleri gayrete destek olmanın yanında, sosyal projelere de katkı sağlamalıyız.  Bu bağlamda ilimizde Kurumlarımızla birlikte  çocuklara ,yaşlılara ,engellilere ,dezavantajlı guruplara yönelik bir çok proje yürütmekteyiz  sizlerde çalışmalarımıza projelerimize destek ve katkıda bulunursanız mutlu oluruz. Ayrıca birlikte gerçekleştireceğimiz yeni projeler neler olabilir diye toplanmış bulunuyoruz. Kadının olmadığı bir sosyal hayat düşünülemez.        

Bizler ilimizde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın  eşi  Emine Erdoğan Hanımefendinin dediği gibi birer “Gönül Elçisiyiz”.  Toplumsal sorunlarımız sadece resmi sorumluları değil eşlerinide harekete geçirmeli. Birlikte attığımız küçük adımların nice hayatlara  umut olduğunu ve dokunduğunu gördükçe mutlu oluyoruz.” dedi.

Toplantı,  yapılacak faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunularak bitirildi.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ