Hoşgeldiniz  

Ramazan Akşamlarına Yoğun İlgi

Okan Küçük | 21 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Safranbolu Geleneksel Ramazan Akşamlarına Vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Safranbolu Belediyesi tarafından düzenlene ve Geleneksel hale getirilen Ramazan Akşamları her akşam ayrı bir etkinlikle devam ediyor.

          21 Mayıs 2018 Pazar günü Fenerbahçe – Real Madrid arasında oynanan Euroleague final karşılaşması ile başladı. Meydanı dolduran binlerce taraftar euroleague karşılaşmasının heyecanını yaşarken, karşılaşmanın ardından Eğitimci – Siyaset Bilimci Turgay Aytaş’ın ‘Günümüzün Eğitim Problemleri’ konulu konferansına geçildi.

          Yaklaşık bir saat süren konferansta Aytaş, günümüzde öğrencilerin eğitimde yaşadıkları bazı problemlere değinirken, ikinci bölümde ise Çanakkale ruhunun yaşatılası ile ilgili görüşlerini aktardı. Aytaş Çanakkale ruhu günümüzde yaşatılıyor, yaşanıyor” dedi. Ramazan Akşamları Metehan Şimşek tarafından verilecek olan İlahi konseri ile devam edecek.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

“İzmaritini Yere, Sağlığını Tehlikeye Atma”

Eskipazar’da Trafik Kazası: 4 Yaralı

Prof. Dr. Mehmet Şişman KBÜ’yü Ziyaret Etti

Asansör Boşluğuna Sıkışan Kat Görevlisi Yaralandı

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle