Hoşgeldiniz  

Ramazan Eğlencesinde ‘Euroleague’ Heyecanı

Okan Küçük | 20 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Safranbolu Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Ramazan Akşamlarında Fenerbahçe’nin Euroleague maçı dev ekranda izlendi. 

          Akşam Namazının ardından başlayan ve ilk olarak çocuklara yönelik devam eden program teravih namazının ardından çeşitli etkinliklere sahne oluyor. Programlar meydana kurulan dev ekranda Euroleague’de dörtlü finale kalan Fenerbahçe Doğuş ile Zalgiris Kaunas arasında oynanan ve Fenerbahçe Doğuş’un kazanarak finale kaldığı karşılaşmanın gösterimi ile başladı. Meydanı dolduran gençler karşılaşmayı büyük bir coşku ile izlerken, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’e teşekkür ettiler.  Her akşam olduğu gibi program çocuklara yönelik çeşitli oyunlarla başladı. Karagöz ve Hacivat ile teravih namazına kadar gönüllerince eğlendiler.  Namazın ardından Karabük’ün sevilen seslerinden Hasan Alp Türk Sanat Müziği konserine geçildi. Gece yarısına kadar devam eden konserde Alp, Meydanı dolduran Safranbolululara müzik ziyafeti verdi. 

          Program bugün Ender Tekin tarafından verilecek ilahi konseri ile devam edecek. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Karabük’te Şampiyonluk Coşkusu

Devrilen Traktörün Sürücüsü Hayatını Kaybetti

Yenice Şoförler ve Esnaf Odası’ndan İftar

Safranbolu’da 19 Mayıs Coşkusu

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle