Hoşgeldiniz  

Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor

Okan Küçük | 22 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Ramazan Etkinliğinde mahalle sakinleri 5000 Evler Bahçelievler Mahallesi Afet Parkında bir araya geldi. 

              Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğince Bahçelievler Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde açılan kursları başarı ile bitiren kursiyerlere sertifikalarının verilmesi ile başlayan program, çocuklara yönelik çeşitli etkinlikler ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. 

            Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Sosyal Yaşam Merkezi sertifika dağıtımında yaptığı konuşmada Karabük’te hiçbir yerde çocukların park ihtiyacı kalmadığını belirterek, “Daha önce bu parkın olduğu yeri hepiniz hatırlıyorsunuz. 9 yıllık görev süremiz boyunca Karabük’te 103 adet park yaptık. Karabük’te hiçbir mahallede çocukların park ihtiyacı kalmadı. Karabük’te hiçbir bayramda suların aktığını görmedim. 9 yıldan bu tarafa ise Karabük’te 6 saati geçen bir su kesintisi ortaya çıkartmadık” dedi. 

Vergili, ayrıca, yılbaşı gecesi spor vadisini hizmete açacaklarını da ifade ederek, şunları söyledi: 

          “Bu spor vadisi Türkiye’de örnek gösterilecek bir vadi olacaktır. Çevre illerde dâhil olmak üzere bütün herkesin buraya gezmeye, eğlenmeye geleceği bir vadi ortaya çıkaracağız.Geldiğimiz gün Karabük Belediyesinin elektrikleri kesildi ve işçinin maaşı verilemeyecek durumdaydı. Şuan ise Türkiye’nin en zengin Belediyesi, Karabük Belediyesidir.

           Herkes muhalefet partisinden birisi Belediye Başkanı olur ise şunlar yapılmaz, bunlar yapılmaz diye sıralıyorlardı. İktidar partisinden gelsinler de bu köprüyü yapsınlar. Bir gün dahi para sıkıntısı çekmedim. Bunu da Karabük Belediyesinin kapısından içeri rüşveti sokmadık. Belediyenin kasasına dışarıdan ikinci bir eli sokmadık. Bütün Karabük’ün duasını aldık. Böylece Karabük Belediyesinin kasası para ile doldu.” 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Kayıp İşçi Emeklisi Ormanda Ölü Bulundu!

TIR’ın Sileceğine Dolanan Yılanı Polis Eliyle Aldı

Karabük TSO’dan İftar Yemeği

Gurbetçiler İftar Programında Bir Araya Geldi

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle