Hoşgeldiniz  

Refik Polat: ” Üniversitemizi ve yönetimi TÜRK BAYRAĞI’na muhalifmiş gibi göstermek isteyenler… acizler..”

Okan Küçük | 30 Kasım 2017 | Eğitim, Genel, Güncel A- A+

                         Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat;  Karabük’ün gözbebeği konumunda olan Karabük Üniversitesi ve KBÜ yönetimi aleyhine Şanlı Bayrağımızın “alet edilmeye çalışarak bir oyun oynanmakta olduğunu” açıkladı.

                            KBÜ’den kamuoyuna yapılan açıklama da ” bazı mihraklar tarafından düzmece sosyal medya mesajları ile provakasyon yapmak istendiği Yönetimin sağduyulu yaklaşımıyla sükunetin bozulamadığı” ifade edildi.

                       İlgili açıklamada ” olmayan bir kararı uygulanmış gibi göstererek bayrakların kaldırıldığı yalan haberleri ile provokasyonu bir adım daha ileri götürmek istemişlerdir.”  denildi. 

Karabük Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklamanın tamamı aşağıdadır.

“Kamuoyuna saygı ile duyurulur

Karabük Üniversitesi ve yönetimi aleyhine son günlerde AY YILDIZLI AL BAYRAĞIMIZ alet edilmeye çalışılarak bir oyun oynanmaktadır. Üniversitemiz öğrencilerini kendi siyasi emellerine ve çıkarlarına alet etmek isteyen bazı mihraklar; düzmece sosyal medya mesajları ile provokasyon yapmak istemelerine rağmen, üniversitemiz yönetiminin sağduyulu yaklaşımı ile kampüsümüzdeki sükûneti bozamamışlardır.

           Bunun üzerine oyun sahipleri, olmayan bir kararı uygulanmış gibi göstererek bayrakların kaldırıldığı yalan haberleri ile provokasyonu bir adım daha ileri götürmek istemişlerdir.

               Üniversitemizi ve yönetimini TÜRK BAYRAĞI’na muhalifmiş gibi göstermek isteyenler, en önemli ortak değerlerimizden birisi olan TÜRK BAYRAĞI’mızın kampüsümüzün en güzide yerinde dalgalandığını görmekten acizdirler.

               Buradan Üniversite Yönetimi olarak oynanmak istenen oyunun farkında olduğumuzu belirtir, adli makamlar nezdinde kurumsal ve kişisel haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızı kamuoyuna saygıyla bildiririz.

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ”

Refik Polat’tan, yemekhane baskını

ALİ Köse ve Refik Polat imzaları attı.

KBÜ Rektörü Polat, Safran Hasadı Yaptı

Okan Küçük Yorumluyor… KARDEMİR İSTESE DE BU TOPA GİREMEZ…HİSSEDARLAR CAMİ YARDIMLARINA BİLE RET VERİYORLAR… ÇÖZÜM KARDEMİR’DE DEĞİL , AİLELER DE… SENDİKA NEDEN SESSİZ DENİLİYOR, NE YAPSIN ADAMLAR ? ÇOKLU KONSORSİYUMUN AİLELER NEZDİNDE KURULMASI ŞART. TEK REÇETE BU.30.11.2017

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle