Hoşgeldiniz  

Rektör Polat,Uluslararası Öğrencilerle Görüştü

Okan Küçük | 04 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Mevlana ve Erasmus değişim programı kapsamında Karabük Üniversitesine gelen öğrencilerle öğle yemeğinde bir araya geldi. 

              Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili de yemeğe katılarak öğrencilere sürpriz yaptı.Hindistan, Bangladeş, Kazakistan, Romanya ve Malezya gibi ülkelerden gelen öğrencilerle üniversitenin Sosyal Yaşam Merkezi’ndeki yemekhanede buluşan Rektör Polat, öğrencilerle sohbet ederek onların Karabük Üniversitesi hakkındaki görüşlerini dinledi.

           Karabük Üniversitesi ile ilgili memnuniyetlerini dile getiren öğrenciler, Karabük’ü ve Safranbolu’yu çok beğendiklerini ve tekrar gelmek istediklerini söyledi. Öğrenciler ayrıca öğle yemeğinde kendileri ile bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Refik Polat’a ve Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye teşekkür etti.

         Yemeğin ardından toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Çaylı; “Turizm Konusunda Yol Alınmaya Başlanılmıştır”

Karabük’te Uyuşturu Operasyonu: 4 Gözaltı

Minik Öğrenciler Bale Gösterisine Hazırlanıyor

İlhami Yılmaz, MHP Karabük A.Adayı…

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle