Hoşgeldiniz  

Remzi Özçelik, Maliye Bakanı imzalı belgesini Defterdar eliyle aldı.

Okan Küçük | 05 Nisan 2018 | Genel, Güncel A- A+

Bunu Paylaş

     

      2016 yılında, Kurumlar Vergisi alanında Karabük 4’üncüsü olan Çelikoğlu Demir Çelik Limited Şirketinin, Maliye Bakanı Naci Ağbal tarafından imzalanan teşekkür belgesi, Defterdar Osman Koçaş tarafından bugün Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Özçelik’e takdim edildi.
            Maliye Bakanlığı mevzuatına göre vergi rekortmenleri listesinde ilk beş sırada yer alan kurum ve kişilerin teşekkür belgesi bizzat Maliye Bakanı tarafından imzalanırken, 2016 Kurumlar Vergisi 4’üncüsü olan Çelikoğlu Demir Çelik Limited Şirketinin belgesi Bakan Ağbal tarafından imzalanmamış, gerekçe olara da ‘FETÖ ile küçük bir ilişkileri var’ dedikoduları ortaya yayılmıştı. Ancak şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Özçelik başta olmak özere, tüm aile işin peşini bırakmadı ve Maliye Bakanı Naci Ağbal imzalı o belge bugün teslim edildi.
                   Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çelikoğlu Demir Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Özçelik, şirketleriyle ilgili gerçekleri yansıtmayan dedikodularla bir takım algı operasyonları yapılmaya çalışıldığını belirtirken; “ Bir takım mihraklarca düzenlenen operasyonlarla şirketimizi FETÖ Terör Örgütüne iltisaklı gibi göstermeye çalıştılar, biz bu iddiaları duyar duymaz hemen harekete geçtik ve bu ithamları şiddetle reddettik.

Ben Ak Partinin Karabük Kurucu Teşkilat Başkanıyım. Ne benim ne de ailemin, hayatımızın hiçbir döneminde devlete, millete ve davamıza düşman hiçbir kişi veya kurumla ilişkisi olmadı. Bizler Sayın Cumhurbaşkanımızın emrinde, ülkemiz ekonomisine hizmet eden, istihdam yaratan, vergisini ödeyen, gerçekleştirdiği ihracatlarla ülkesine döviz girdisi sağlayan bir şirketiz, bundan sonra da aynı şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu yanlıştan dönülmesinde bizlerden desteklerini esirgemeyen;  Maliye Bakanımız Sayın Naci Ağbal’a, TBBMM Eski Başkanı ve Karabük Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali Şahin’e, Karabük Milletvekilimiz Prof. Dr. Sayın Burhanettin Uysal’a, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Ceylan’a, MÜSİAD Genel Başkanı Sayın Abdurrahman Kaan’a, Defterdarımız Sayın Osman Koçaş’a ve MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Sayın Ahmet Nur’a ayrı ayrı teşekkür ederiz” dedi

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Zeki Çaylı ihraç edildi

Siyah minibüs paylaşımları yalan çıktı.

Karabükspor’u böyle bitirdiler…

SAFRANBOLU 18 MART KENT PARKI NEREDE?

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle