Hoşgeldiniz  

SAFRANBOLU 2018 NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISINI YAPACAK MI  ?

| 27 Mart 2018 | Genel, Güncel A- A+

Bunu Paylaş

              Safranbolu Belediyesi son günlerde   çeşitli konularda konuşulmaya devam ediyor. Bilindiği gibi 2017 Nisan Seçimlerinde Safranbolu Belediye Meclisi seçimleri yapılırken Dr Necdet Aksoy karşı tarafın aday listelerini dikkate almamış ve konu yargıya taşınmıştı.

           Yargı süreci  tamamlanmadan  ve Belediyeden seçimlerle ilgili tutanaklar istendikten sonra, Dr Necdet Aksoy  yeniden meclisi toplayıp muhalif gurubun (CHP ve MHP’nin) katılmadığı meclis toplantısında CHP’li Fatih Aygün ile çoğunluğu elde edip  istediği kişileri, istediği komisyonlara getirmişti. O meclis tutanaklarını  da mahkemeye sunmuştu.

ŞİMDİ TÜM GÖZLER KAYYUM BAŞKAN DA

            8 AYDIR görevde olan Kayyum başkan bu komisyonların bazılarını çalıştırdı bazılarını ise çalıştırmamıştı.

             Belediyedeki Müdürlerle ilçeyi yönettiği  iddiası ve istediği zaman belediye Meclisi’nin toplayıp istediği zaman toplamadığı konusunda büyük tartışmalara sebep olan Kayyum Başkan’ın  normalde   Nisan Ayında toplanması gereken ve komisyon seçimlerinin yenilenmesi gerekn  Belediye Meclisi’ni toplayıp toplamayacağı ve komisyon seçimleri yapıp yapmayacağımı şimdiden merak konusu oldu.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Okan Küçük Yorumluyor… KARABÜKSPOR’U BU HALE GETİRENLER ORTAYA ÇIKIYOR.  RESMİ KURUMLAR DERHAL HAREKETE GEÇMELİ…HER TAŞIN ALTINDAN HAKAN AYVAZ ÇIKIYORSA ARKA PLAN DA AÇIKÇA ORTA DA DEĞİL MİDİR ? PLANA GÖRE 153 MİLYON DAHA KARDEMİRDEN  HÜPLENECEKMİŞ DEMEK Kİ DE GÜLEÇLER O İŞİ BOZMUŞ ÇOK ŞÜKÜR…KARABÜK TSO SEÇİMLERİ VE OLASI ADAYLAR…                                    

ÇAYLI’NIN İHRAÇ TALEBİNİN SON DURUMU NEDİR ?

SAFRANBOLU 18 MART KENT PARKI NEREDE?

Metin Yalçın, Marzinc Anlaşmasını Yazdı

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle