Hoşgeldiniz  

SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI VE MÜDÜRLER DEĞİŞECEK Mİ ?

Okan Küçük | 22 Mart 2018 | Genel, Güncel A- A+

Bunu Paylaş

                   Safranbolu Kayyumu  Dr. Fatih Ürkmezer’in göreve geldiği yaklaşık 8 aydan bugüne Belediye yönetiminde Belediye Başkan Yardımcılarıyla değil de,  Belediye Müdürleriyle yakın mesai yaptığı gözleniyor.

                    İddialara göre Safranbolu Belediye Başkan Yardımcısı Kamil Temel , Nurten Danişment ve Hüseyin Bilicioğlu’nun önümüzdeki günlerde Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden alınacakları ve Safranbolu Belediyesi bünyesinden ayrılıp  başka kurumlara geçecekleri  söyleniyor.

                   Ayrıca Makine ve İkmal Müdürü, Kültür Müdürü, Hesap İşleri Müdürü’nün görevden alınabileceği de iddia ediliyor. İmar ve Şehircilik Müdürü bir süre önce ( kişisel nedenler dolayı şeklinde bir açıklama ile) görevden ayrılmış ve  yerine  İnşaat Mühendisi Şeyma Acar , atanmıştı.

                    Hali hazırda Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürü olarak görev yapan Celal Cingöz’ün Safranbolu Belediye Başkan Yardımcılığı görevine  atanabileceği  konuşuluyor…

                Özetle açığa alınan Belediye Başkanı Necdet Aksoy’a yakın olduğu bilinen ve onun döneminde iş başına getirilen bazı müdürler ile Safranbolu Belediye Başkan Yardımcıları Kamil Temel, Nurten Danişment, ve Hüseyin Bilicioğlu’nun, Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden alınacakları konuşulurken, yine Necdet Aksoy’a yakınlığıyla bilinen ve onun  döneminde  Fen İşleri Müdürü olarak görevlendirilen Celal Cingöz’ünde  Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirileceği iddiası kamuoyunun kafasını karıştırdı.

            Kamuoyu, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde Eski Başkan Melih Gökçek sonrası iş başına gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’nın, kısa bir süre sonra Belediyedeki tüm bürokratların ve genel müdürlerin istifasını istemesinden hareketle, acaba  Safranbolu Belediyesi’nde de  bu yol mu izlenecek diye merak ediyor ?

Diğer taraftan ,  Aksoy döneminde iş başına gelen bazı kişiler görevden alınırsa, aynı şekilde o dönem görevde olan başka bazı kişilerin  yükselebilecek olabilmeleri ise  kamuoyunun bir kesiminde yanlış buluyor…

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere görüntülendi

Metin Yalçın, Marzinc Anlaşmasını Yazdı

SAFRANBOLU 18 MART KENT PARKI NEREDE?

KARABÜKSPOR 2 YILDA BU HALE NASIL GELMİŞ ?RAPORDAKİ BAZI BELGELER ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLADI.

KAYYUM,  BAŞKAN YARDIMCISINA SORUŞTURMA  AÇTI.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle