Hoşgeldiniz  

Safranbolu Belediyesi Çalışıyor

Okan Küçük | 21 Ağustos 2019 | Genel A- A+

     Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Asfalt Şantiye Amirliği ekipleri tarafından mahalle ve caddelerde çalışmalar ara verilmeden devam ediyor.

    Belediyenin tüm ekipleri ile Safranbolu’ya en iyi hizmeti verebilmek için var güçleri ile çalıştıklarını kaydeden Başkan Köse; ” Ekiplerimiz çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu bağlamda ihtiyaç duyulan ve müdürlüğümüzün programı dâhilinde olan kaldırım yenileme, taş duvar, parke döşeme gibi çalışmalar sürdürülüyor. Amacımız Safranbolulu hemşerilerimizin hayatlarını herhangi bir aksama yaşamadan devam ettirebilmeleri ve en güzel hizmeti en iyi şekilde verebilmektir. Bu amaçla ekiplerimiz çalışmalarına ara vermeden ve mesai mefhumu gözetmeksizin devam ediyor.

     Yine müdürlüğümüz tarafından tespit edilen, ya da vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda gerek duyulan ve daha önceden planlanan mahalle, cadde ve sokaklarda çalışmalar devam edecek” dedi.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle