Hoşgeldiniz  

Safranbolu Belediyesi Çalışmalara Devam Ediyor

Okan Küçük | 30 Temmuz 2019 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

       Safranbolu Belediyesi tüm ekipleri ile sıcak hava şartlarına karşın çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

    Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Amirliği ekipleri kentin çeşitli bölgelerinde yabani ot temizleme, mazgal, boyama gibi çalışmalara devam ediyor. Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Tüm ekiplerimizle 24 saat Safranbolu’nun hizmetindeyiz” dedi.

      Gerek Fen İşleri Müdürlüğü, gerek, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü gerekse Park ve Bahçeler Amirliği olarak ekiplerimiz gerekli bölgelerde temizlik, taş duvar, boyama, çevre düzenleme, asfalt, yama, ark temizliği kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalar bizim programımız dâhilinde olduğu gibi vatandaşlardan gelen taleplerden de oluşmakta. Halkımızdan gelen tüm talepleri mutlaka değerlendiriyor ve ivedilikle gerçekleştirilebilme sırasına göre değerlendiriyoruz. Bu bağlamda sıcak hava şartlarına rağmen işlerin aksamaması için var güçleri ile çalışan mesai arkadaşlarıma kolaylıklar diliyor, bizlerden destek ve güvenini esirgemeyen Safranbolulu hemşerilerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.  

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle